Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,6 benzines passat nem indul...

Papa91 kérdése:

1,6 benzines passat nem indul kb 8 órás leállást követöen?

Figyelt kérdés
1,6-os benzines 2001-es passat reggelente de van hogy reggel beinditom de akkor csak hideginditoval sikerül este 6-kor ugyan azt eljátszom 2-3 forgatja a motrot de 5-600fölé nem fordul morog és leáll sokszor probálnám leszivja az aksit hideginditoval egyből berobban a motor mi lehet a baja már túl sok helyen volt és volt ahol kiakarták már cserélni az egész rendszert de csak mert találgatták hogy mi lehet a baja,tippek esetleg?

#benzin #Passat #nem csak hidegben
2016. okt. 23. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
megy az üzemanyag rendesen?
2016. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
üzemanyag?, gyertyakép milyen?,esetleg nem tulzottan csipegeti az olajat?
2016. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én leellenőrizném az üzemanyag rendszert, kezdve a szűrőkkel és a szivattyúval.

Tisztára olyan, mintha visszaejtené a benzint néhány óra alatt, és mindig üres csövekkel próbálna indulni. Ráadásul nem is épül fel elég gyorsan a nyomás.

2016. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azért kérdezem az üzemanyagot,azt kellene megnézni,hogy a csőben mi a helyzet,ha átlátszó a cső.Üzemanyagszűrő cseréje mikor történt meg utoljára?
2016. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Menetköuben jol megy az üzemaanyag habár volt olyan tapasztalatom hogy 5-ben 2ezernél is berángat egy kicsit,nagyobb oktán számu benzinnel jobban indul egyébként pl 98 100országtol függ h mi a nagyobb oktán...

Légszürö fojto szelep 2015-ben

2010-espapirt találtam üzemanyag szürö cseréröl de sztem volt 2013-ban csak nem találtam meg a papirt

2016. okt. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!