Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.4 Twinport,...

Opel Astra G 1.4 Twinport, vélemények?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 22:21
 1/5 omadjoe ***** válasza:

egyik ismerösömnek ilyen van. motorját szidta. pontosabban, h. 1000km-enként miért kell egy jo motorba 1 dl olajat önteni, ami a gépkönyvbe bele van irva, és gyár erösen ajánlja. mikor mondta, én röhögtem... a szakadt öreg Unomba 6000 km-enként öntöttem bele 1 dl olajat, ha öntöttem...

abban volt kb. 40e km, az enyémben meg 250e km. mielött meg vennéd a twinportot, elöbb menj fel v.milyen Opel fan klubra, és olvass, keress rá a motor problémákra.

2010. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Még az 1,6-os twinport is erőtlen gyenge tortyogós xar. Az Opel sohasem a motorjairól volt híres,pláne nem a Diesel-ről. Sajnos ez az igazság !!! Pl. : [link]
2010. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Íratkozz fel egy Opel márkakereskedésnél tesztvezetésre és megtudod mekkorát csalódhat egy leendőbeli vevő. Az 1,4-es motorokat általában pörgetni kell ahhoz,hogy valamilyen erőt ki tudj csikarni belőle. Ez persze kőkemény üzemanyag fogyasztással jár,ami már gazdaságosnak még csak véletlenül sem mondható. Amit a biztosításon illetve az átírásom megspórol egy tulaj azt később benzinre költheti. Pl. : egy 800-900-1000ccm es autó tele utasokkal (családdal) megeszik benzinből annyit, mint egy 1,6-os motorral ellátott autó.
2010. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen jó kocsi, nekünk is volt ilyen semmi baj nem volt vele, olajat sem ette. 90 paci szépen végezte a dolgát, sportosabb vezetésnél sem evett sokat.
2010. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az 1.4-eseket nagyon elcseszték. Nekem a céges 1.4-es és a kollégákkal azon húzunk sorsot h ki ne kapja . Sajátnak egy 1.6-os GTC van. Sokkal izmosabb húzósabb erős gép még más 1.6-osokhoz viszonyítva is megállja a helyét. 1.4-est sosem vennék de az 1.6 nagyon fog tetszeni.
2010. júl. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!