Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te mennyit tudtál alkudni...

Te mennyit tudtál alkudni kocsivásárláskor? Kereskedőtöl vagy magánszemélytől vetted? Mikor volt ez milyen tipusú kocsinál és mennyi volt az ára?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok dologtól függ de mi volt az amivel tudtál hatni az eladóra. Azért mégsem fik,ázhatom le a kocsit teljesen ha meg akarom vanni. 12-15 éves kocsikat nézegetek 800-900 ezer körül.
2016. okt. 6. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, a 4.2-es benzines, régi A8-at a feléért hoztam el, mint amennyiért hirdetve volt. Picit próbáltam alkudni, nem ment, aztán mikor elindultam a kapun kifelé, mondja az eladó, hogy odaadja feléért is, csak vigyem már, mert 2 éve a kutyának sem kell.

Viszont mikor vettem az igen népszerű, 1.9-es A4-emet, abból egy fillért nem tudtam alkudni, nem is volt miért, mert tökéletes volt. Azt mondta nekem az eladó, hogy 10 perc múlva úgyis jön egy másik, és elviszi rendes pénzért. Így nem alkudtam.

Szóval nagyon számít, hogy milyen autóról van szó, meg persze az állapot is. Sok meghirdetett autó erősen túl van értékelve, ott muszáj az eladónak szólni, hogy mi a szitu, ha meg nem, akkor ott kell hagyni.

2016. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy aki trollkodik az miért szól hozzá, na mindegy.


Én már jó pár éve vettem az első régi amcsi kocsimat.

Igazából nem is számítottam rá, hogy nagyon fogok tudni alkudni, de bejött.


Napokon belül járt le a műszaki, voltak itt-ott néhol nem kicsi esztétikai hibák.


Tényleg csak ott állt, a helyet foglalta, a végén 200.000-el olcsóbban megkaptam.


De nem azért mert én vagyok a fantasztikus hercegnő, tehát tényleg nem az én érdemem, hanem nagyon látszódott az eladón, hogy szabadulna a kocsitól nekem meg szerencsém volt.


Magánszemély volt.


Aki írta, hogy elhajtaná az illetőt, az gondolom még a mai napig is ott van a sok-sok éve félrerakott kicsi autócskájával, mert még 1 forintot sem engedett az árból.

2016. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért az nem mindegy, hogy a 200.000et 400.000ből vagy 4.000.000ból engedte az illető. Na meg egy szűk piaci szegmenst sem érdemes feltétlenül hasonlítani egy szélesebb körben keresett típushoz.
2016. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 12


Na ja, csak egy "régi amcsi kocsi" a kutyának nem kell, örült az eladó, hogy hónapok után végre eljött egy balek egyáltalán megnézni a vasat, minden mindegy csak szabaduljon tőle.


Ugyan ezt akarnád megjátszani egy 1.9 TDI skodával csak annyit szólnának utánad, hogy jól zárd be a kaput mikor kimész...

2016. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ugyan ezt akarnád megjátszani egy 1.9 TDI skodával"


Kivéve persze,ha tulaj tisztába van vele,hogy 2-3 kilót rá kelle költeni,hogy autó legyen belőle,vagy totálkárból feltámasztot roncs.Akkor még ő fog könyörögni,hogy vidd már el... :-)

2016. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!