Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az új Audi-król?

Mit gondoltok az új Audi-król?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy eléggé más irányba indultak el. Most kicsit szögletes lett (legalábbis a lámpák meg pár dolog). Személyszerint nekem nagyon tetszenek, de sok helyen olvastam negatív kommenteket is róla. Belseje szerintem gyönyörű az összesnek.

És ha választanotok kellene akkor Audi-t vagy VW-t választanátok az újak közül? Csak a külsejük alapján meg esetleg belső tér alapján.

Csak egyszerű vélemyénekre vagyok kíváncsi, nincs más célja akérdésnek mielőtt valaki beleköt.



2016. okt. 4. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát sajna nekem minimálbérből sose lesz ilyenem, de ha választani kéne akkor audi mert az egy prémium márka a VW meg nem.
2016. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Formájában az Audik szerintem is gyönyörűek, bár a 2005-ös a4 formája olyan jól sikerült, hogy tulajdonképpen mindegyik típusnak az alapja azóta is a forma. :) (nekem is ilyenem van és nem tudok rá rosszat mondani) Ha nem az ár hanem a forma alapján kell választani, mindenképpen Audi, ha ár, akkor VW.
2016. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néznek ki. A5-A7 a kedvencem. Melléjük raksz egy BMW-t, vagy Mercit és szinte öregurasnak hat.
2016. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a rusnya szögletes formájuk. Viszont a cégnél ahol dolgozom van egy előző generációs a4 quattro tfsi furikázós kocsinak, az ki baszott jó és szép is.
2016. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

A legjobb választás az Audi!! Főleg a mostani ujjak...

Legjobb márka...

Elegans Sportos Megjelenéses kényelmes és meg bizható Autó!!

Nekem most az uj A6 van és nagyon Szeretem!!

2016. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

A legjobb márka a Toyota, Mazda, Honda, aztán megjelennek a koreaiak is, azok is jönnek fel, aztán Audi. A legújabb tesztek szerint 344 Hondából egynek van baja, ez azt jelenti, hogy 10-szer kisebb az esély egy Honda meghibásodására, mint egy Audiéra. Erről ennyit, hogy legjobb márka. Szeretni lehet, mert nagyon is jók az Audik, de hülyeségeket nem kell írni, mert nagyon nem az a legjobb, de jó.


És igen, én is Audit vennék inkább, de ha már német autó, akkor a Mercedesek is nagyon jók. :)

2016. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem ai a 2005 A4-es van 2.0 tdi motorral. Az egyetlen szépség hibája, hogy manuális a váltó benne, de lehet cserélem automatára.
2016. okt. 5. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a gond a manuállal?, én szeretem tologatni a fokozatokat.
2016. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én viszont nem. De még nem biztos, hogy cserélem. Meg, ha cserélem akkor már egyel újabbra szeretném.
2016. okt. 5. 16:42
 10/12 anonim válasza:
Én az új A5-re pályázom jövő nyáron.,..
2016. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!