Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]


A fotón lévő dokumentum szerint is kevés a km.Szerintetek lehet vele csalni?



2016. júl. 31. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben az autóban alsó hangon 250e, de inkább 300-350e km van!

Külföldi autó, így tuti biztos a csalás, gyakorlatilag visszakövethetetlen.

2016. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az a papír mit igazol?
2016. júl. 31. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy 16 éves dízel autóban 117e km? Az ~7300 km/év, aki ennyit megy vele az nem vesz dízelt. Olyan papírt pedig bárki legyárt 5 perc alatt.

Ettől még lehet jó állapotban, csak nehogy elhidd, hogy ennyi km van benne.

2016. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2016. júl. 31. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Dízelnél elég kevés a futott km ha csak esetleg teljesen véletlenül nem egy olyan idős házaspáré volt akik nem értenek hozzá és csak havi 1-2 alkalommal mentek el vele a szomszéd faluba vagy ilyenek. Persze lehet attól még ennyi idős dízelnek kevés kilométere ha valaki megvette mert akkor sok pénze volt és villogni akart de érteni semmit nem értett hozzá, és bőven lehetnek benne rejtett hibák amiket első pár alkalommal a kutya nem vesz észre ha csak nem egy nagyon hozzá értő ember nézi át az autót amikért a kereskedő sem vállal felelősséget. Vagy agyon lustult a dízel vagy látványosan vissza lett tekerve az óra. Szerintem egy ennyi idős autóba simán 250 ezer km vagy még több van benne ami el van titkolva persze. De én hallottam már olyat is hogy a kereskedő vett egy motorhibás autót és szerzett bele bontott motort, egy keveset futott autóból amit összetörtek de a motornak nem volt baja, azt beleszerelték főleg ha saját szervizük van belőttek rajta spontán egy km állást amivel eladható és ennyi. Persze lehet nem pont így van, de ha nagyon érdekel az autó elmehetsz megnézni és kipróbálni mert veszíteni valód nincs de szerintem ha picit értesz hozzá ha érzed hogy elég lomhán megy akkor agyon lustult dízel van benne amit kár kínozni.
2016. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!