Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi gondoltok az Audi 80 B3 ról?

Mi gondoltok az Audi 80 B3 ról?

Figyelt kérdés

Nos gyerekkori kedvenc autóm volt amikor kiadták őket 1987 ben.

Tehát úgy gondoltam veszek egyet belőle, találtam is egy szépet,

1987 es évjárat 1.8 113le. Semmi rozsda nincs rajta.

Eredeti Állapotban szeretném használni csak ezeket szeretném változtatni:

Kényelmesebb új bőr űlések,kormány

Talán egy kis ültetés rajta.

16" felni

Teljes festés

És sötétített üvegek.

Illetve motorilag felújítani

Az autót természetesen második autónak amolyan hobbinak szeretném.

Nos mi a véleményetek hogy mutat egy ilyen Audi Ilyen állapotban ?

45/F



2016. febr. 27. 14:33
 1/2 Oliver38 ***** válasza:
az audi 80 régen tömegcikk volt mint a lada, tehát eladni ugymond jó áron nem lehet főleg hogy amiröl itt beszélsz átalakitások azok legalább 500e ft,és miért szempont a "semmi rozsda nincsen rajta" ha ugyis ujra szeretnéd festeni?az ültetés pedig szerintem fölösleges a magyar utakra, azzal csak az autót teszed tönkre,(ültetésnél kissebbek a rugóutak tehát az egész karosszériát jobban megterheled,a gyárinál nagyobb átmérőjü felniknél pedig arra vigyázz hogy felfüggesztést terheled jobban).a motorilag felujitás azpedig valóban nem hátrány ha értessz hozzá egy 30 éves autónál
2016. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár valóban sok volt régebben belőlük, mára már elég ritkák. És bármilyen régi autó vagy egyéb tárgy felújítása mindig is szép, sőt, anyagilag is jó dolog (ha később eladnád). A gond csak annyi, hogy elég jellegtelen autó, és nagyon hasonlít a B4-hez, amiből még elég sok fut, legötbb munkásautóként, és az átlagember ezekkel fogja azonosítani, nem fog látszani a befektetett pénz és munka.
2016. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!