Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz tanulas 2016 Hol tanuljam?

Azar kérdése:

Kresz tanulas 2016 Hol tanuljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok most szeretnem elkezdeni a kresszt hamarosan az a kerdesem lenne hogy hol tanuljam a kresszt? Melyik oldalon ? Az interneten???Vagy lehet kapni 2016 CD-t az auto iskolakban???? Ha igen mi a neve????Vagy esetleg valaki aki ebben az evben le rakta a kresszt az hol tanulta?????

2016. okt. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Járj be tanfolyamra, plusz szerezz be egy KRESZ könyvet, és abból is tanulj.

A tesztek kitöltése gyakorlásra való, nem a szabályok megtanulására.

Kell tesztelni, de a sokezres kérdés-adatbázist nem lehet bemagolni, a szabályok megtanulása legyen a célod.

2016. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konyvem mar van! Tanulom abbol is de teszteket hol tudok tolteni? Interneten? Vagy hol vegyek olyan 2016 os CD??????
2016. okt. 2. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most a nyáron csináltam, E-titánunk volt, tanterembe volt a 28óra, utána/közbe már lehetett otthon gyakorolni a vizsgafelkészítővel. Ezt a suli vette nekünk, benne volt az árban a 12órányi felkészítő, én 8at használtam el ebből és elsőre meg is lett! CD-t nem tudok mondani, nekünk régi volt a könyvhöz, csak hogy a vizsgán várható kinézettel találkozzunk... a kérdések közül volt már nem aktuális.
2016. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!