Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a legújabb...

Mi a véleményetek a legújabb Suzuki SX4 S-CROSS-ról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem speciel tetszik, végre egy szép Suzuki. Van krómléc az ablakoknál, tükörházba integrált index, meg pofás lámpabúra DRL-el és szép hűtőrács.


Maximum a hátuljával b asztam volna valamit még!



2016. szept. 17. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1 literes 3 hengeres turbóbenzin...


Ha lehetne kapni tisztességes 1.6/1.8/2.0 szívóval,akkor korrekt lenne.

Eladta magát a Suzuki is a hülyeségnek sajnos.

2016. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Van nagyobb motor, csak sajna rohadtul drága. Ezek a készleten lévő modellek még szerintem rendben vannak, nincsenek túlárazva.


Ám itt ha legörgetsz, az alapárak nagyon durvák...


[link]


Ezért már Nissan Qashqai van, meg Kia Sportage. Meg Hyundai Tuscson is majdnem.

2016. szept. 17. 14:19
 3/16 A kérdező kommentje:
7-8 millióért ki a csuda fog Suzuki-t venni, azért már Mazda 6 is van nagyon jó felszereltséggel.
2016. szept. 17. 14:23
 4/16 anonim ***** válasza:
1 literes és 1.4-es turbóbenzin,illetve 1.6 dízel van belőle.
2016. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg túlárazott,4.5 milláért alap CX-3 van 2.0L szívóval,vagy 7 millától CX-5 ugyanazzal a motorral.
2016. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve,hogy a 2 literes szívóba gond nélkül beletekerhetsz 300-350 ezer kilométert,ha 10 ezrenként cserélsz olajat,jó olajat és szűrőket használsz,és ha nem rúgod hidegen, anélkül hogy meg kéne bontani a blokkot.

És ha bontani is kell idővel kompresszrióvesztés/olajfogyasztás,csapágykopás miatt,akkor is kijössz nagyon max 150 ezerből.


Ezzel szemben az 1.0 meg az 1.4 turbóbenzin már 150 ezernél problémás lehet,és sokkal súlyosabb pénzeket kell rákölteni.

2016. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én az ártól és a motorválasztéktól most eltekintek, hiszen ezt előttem már kivesézték.


Én csak a designra koncentrálva mondok véleményt!


Szerintem ótvar ronda egy autó, valahogy olyan érzésem van, mint ha a nagyoktól próbáltak volna mindent összelopkodni, és lett egy olyan torzszülött autó, aminél az apja sírt föl először a születésekor.


Nem a Suzukival van bajom, az új Vitára, pl szerintem is jó lett designban, de ez az autó gáz, pedig az előző SX4 még azt mondom nem csúnya autó!

2016. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A többi felsoroltat se erőltetném különösebben.


A Nissan-t teljesen kizárnám,abból vagy 1.2-es turbóbenzin,vagy dci van,így tartósság szempontjából egyik sem nyerő.


A Tucson meg a Sportage elérhető 1.6 szívóval,az még egy értelmes döntés lehet.

Az 1.6 turbo szintén nem szerencsés (de sokkal inkább mint az 1.0 vagy 1.2)

2016. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A Swift-ekbe is mindig ilyen kis ezres, meg 1.3-as motorokat tettek és tízen akárhány éves Swift-eket tartják a legmegbízhatóbbnak. Szóval az ilyesmi csak hosszútávon derül ki.


Igaz azok kicsi autók, ez azért picivel nagyobb kaszni.

2016. szept. 17. 14:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább 1.6-os vitara!
2016. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!