Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a legújabb...

Mi a véleményetek a legújabb Suzuki SX4 S-CROSS-ról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem speciel tetszik, végre egy szép Suzuki. Van krómléc az ablakoknál, tükörházba integrált index, meg pofás lámpabúra DRL-el és szép hűtőrács.


Maximum a hátuljával b asztam volna valamit még!



2016. szept. 17. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen de szívó ezres és 1.3-ast.


Érezd már a különbséget a kettő között.

2016. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből kocsit is lehet venni...
2016. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ronda, inkább valami más.
2016. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy szívó. De nem mondok rosszat ezekről a turbósokról, mivel semmiféle tapasztalatom sincs velük. Ismerősi körben sem.
2016. szept. 18. 18:30
 15/16 anonim ***** válasza:

A kisköbcentis turbóbenzinek egyedül azért terjedtek el,mert ezek nélkül kb lehetetlen teljesíteni az EU-s flottanormát.

Nem tartósak,mert nem is arra tervezik őket.

Nem véletlen van egybeépítve a Suzukinál is a turbó a leömlővel.


A régi Swift-ek meg Corsa-k az 1.2-1.3 motorokkal pedig egyrészt nem tizenéves konstrukciók,hanem jó 30,max néha csiszolgatva,másrészt pedig nem 1.2-1.5 tonnás kasztnikat cipeltek,hanem max 900kg-t.


De rendben,higgy a kisköbcentis turbós motoroknak,vegyél 1.2TSI-t,1.4 Boosterjetet ,1.5dci-t és hasonló betegágyakat,de 150 ezer km múlva rá fogsz jönni hogy nem volt olyan jó döntés.


Nem véletlen hogy a régi kisebb turbóbenzinek közül is az 1.6/1.8/2.0 verziók járják ma is az utakat.

Amíg kapni szívóbenzint,addig azt kell venni.

2016. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ne érts félre, én is rengeteg mai elborult baromság helyett ragaszkodom inkább a régebbi dolgokhoz. Például az autók vészfékezése, félrekormányzása.


Az új E Merci tesztjében volt írva, hogy a tesztelőnek majdnem sikerült elütnie egy biciklist, mert miatta a felezővonalat átlépve akarta megelőzni, erre a hülye autó visszarántotta a kormányt...


Szóval marhajó, hogy nem elég a sok hülye sofőr, még maguktól az autóktól is féljen az ember.

2016. szept. 19. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!