Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire meg bízhatóak ezek a...

Mennyire meg bízhatóak ezek a kocsik?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok és nagyon gondolkodok az 5.5-ös passatban de nem tudom mennyire bizhatok meg bennük már csak a Km miatt. 90%-uk 300 ezer km körül van. nagyon rizikós lenne ilyen km körüli passatot venni ? nekem kicsit már soknak tűnik. főleg hogy én évente simán rakok a kocsiba 30 ezer kiló-métert

2016. szept. 28. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon jó autók, sokat bírnak, 500-600 ezer km is gond nélkül beléjük megy. 1.9 PDTDI-vel kell venni, az megbízható, és ha mégis kell valami, akkor olcsó hozzá minden.
2016. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is abba gondolkodok. mindenmi azt ajánlja csak félek meg venni ennyi km-el.
2016. szept. 28. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sima tdi az olcso nem a pd. Vagy ha az injektor darabja 50ezer es kell belole 4 es igy is olcso, akkor nyugodtan.
2016. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A PDTDI olcsó? De jól élünk Magyarországon :D

A sima TDI-t ajánlom 5-ös Passatot, ne érdekeljen a km, ha volt gazdája, akkor mehet az több, mint 1 millát is, tapasztalat. :)

2016. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még ha csak 300.000 km körül lennének.... :D
2016. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vagy ha az injektor darabja 50ezer es kell belole 4 es igy is olcso, akkor nyugodtan."


Darabja 30 ezer, garanciával, és nem kell mind a 4-et cserélni, mert 1 vagy max 2 szokott tönkremenni egyszerre. Már ha tönkremegy. Amúgy ja, 1 millió forint felett van értelme 5.5 Passatot venni, a kilóméter nem számít.

2016. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!