Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csúnya a fehér cabrio auto...

Csúnya a fehér cabrio auto fekete textillel?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 15:15
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Milyen eedekes hogy egyik ponyva sem tetszik. Nem a szine a lenyeg. Mierrt leñnek 17 vagy 20? Te mennyi vagy?
2016. szept. 29. 17:52
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem értelek, kérdező. Az volt a kérdés, csúnya-e a fehér kabrió fekete textillel. Aztán kiderült, konkrétan A5-ösről beszélsz. Megírtuk, hogy ki mit gondol. Aztán azt is, ha nem tetszik a fekete, csináltass fehéret. Aztán kiderül, hogy nem tetszik a ponyva tető. De a kabrió már csak ilyen, ponyvatetős. Akkor most mi van?
2016. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Az van hogy olyan autot szertnek ami NINCS.


Es nem tudom eldonteni hogy legyen inkabb a cabrio ami nem tetszik annyira kulsore vagy legyen a coupe ami szebb de nem cabrio. Igy ertheto? Mind2nek van elonye es hatranya.

2016. szept. 30. 16:50
 24/29 anonim ***** válasza:

29-én már leírtam, hogy vegyél Mercedes SL-t azon nyitható keménytető van. = coupe és kabrió is egyben.


Én mindenképpen olyat vennék, ha lenne rá pénzem.

De ha lesz, veszek is!

2016. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
En meg leirtam hogy nem kell Mercedes.
2016. okt. 4. 04:48
 26/29 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy kabriót, meg egy kupét is. Ha pedig komolyan érdekel a dolog és nem csak trollkodsz, akkor javaslom, hogy gondold át a kabrió előnyeit és hátrányait. Az én véleményem szerint elég felesleges a kabrió itthon. Autópályán közlekedve nem igen tudod lehúzva tartani a tetőt. Ha süt a nap, hőgutát kapsz, a baseball sapka, vagy kalap sem nagyon ér sokat. Nyilván nagyon feltűnő és jó érzés, hogy nincs tető, de lehet, a kupé prakitkusabb.
2016. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Jo. 2 autot fenntartani... meg nem is olcsok. Semmi ertelme nem lenne 2 ugyanolyan autonak. Autopalyan nwm birom ha le van huzva meg utaskent sem, felkotott hajjal is zavar. Meg a nyitott ablak is. Plusz hatranya hogy gyakrabban kell takaritani belul. Hodegben nem lehet lehuzni mert szetfagy az ember, esoben szinten. A nap emgem nem zavar. Sok elonye tenyleg nincs de olyan szeeeep.
2016. okt. 4. 16:01
 28/29 anonim ***** válasza:

Az jó, ha nem zavar a nap, lehet, ez csak nekem zavaró. Pedig én csak elhúzható napfénytetővel tapasztaltam meg, milyen, amikor erősen süt a fejemre, meg az utastérbe.

Ezek szerint a kinézete tetszik, amikor éppen nincs rajta a tető. De használatban nem lenne praktikus. Így elég értelmetlen lenne venni. Marad a kupé:)

2016. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nekem BMW e93 cabrióm van, fehér, krémszínű textillel. Először fekete textilest akartam venni, szerintem az sem csúnya egyáltalán, bár tény hogy így jobban néz ki. Meleg szívvel ajánlom a cabriót ha választani kell, minden hátrányával együtt sem bántam meg hogy ezt vettem :)
2016. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!