Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csúnya a fehér cabrio auto...

Csúnya a fehér cabrio auto fekete textillel?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 15:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Még mindig rosszul fogalmazol.

A kupé az kupé.

a kabrió az meg kabrió. Ennek van két fajtája a vászontetős és a keménytetős. Van a kupé-kabrió, az olyan, aminek kemény teteje van de el tudja tüntetni a csomagtérben. (amit biztosan ismersz, az a 206CC, ő kezdte ezt)

Az A5-ből nekem a kupé tetszik jobban. Ha arra akarsz fekete tetőt, akkor lefóliáztatod és kész.

De mivel azt kérdezted, csúnya -e a kabrió, arra írtam, hogy nem, nem az.

2016. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Szerintem ertheto hogy mire gondolok de csak 2 pelda:


[link]



  [link]

2016. szept. 28. 16:50
 13/29 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van itthon olyan vállalkozás, ami készít neked vászontetőt olyan színben, amilyenben szeretnéd!


Egyébként én se értettem elsőre a kérdést, azt hittem az üléshuzatra érted, hogy textil.

Ha kabrió tetejéről van szó, akkor jobb szó rá a vászon, vagy ponyva!

2016. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Oke angol textilnek hivjak. De egyik ponyva se tetszik!! Ez a gond.
2016. szept. 28. 22:24
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem kell privatban irni ha van valasz opcio is. A ponyva nem tetszik. Semmilyen szinben.


Van ra penzem, nagyon vicces vagy.

2016. szept. 28. 23:21
 16/29 anonim ***** válasza:

bocs a privátért, véletlenül ment, mobilról.

Ha nem tetszik a kabrió, akkor mi a kérdés ?

2016. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem ha egy ilyen kaliberű autó fehér az lányos. Vagy búzás, meg egy kicsit cigós is.. Egy opelnél mondjuk nem zavar, hogy férfi fehér autót vezet, de pl az újabb audiknál, hát nem tudom... Ennyi pénzből miért nem feketét választ? Na mindegy, legalább a teteje legyen fekete a férfi vagy.
2016. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A cabrio tetszik az nem tetszik.hogy ponyva.


Lany vagyok...

2016. szept. 29. 13:52
 19/29 anonim ***** válasza:
milyen érdekes, hogy az elején rájöttem, hogy lány vagy. és szerintem kb 20 éves, de inkább 17. De mindegy is a korod, a kérdésre megkaptad a választ. Más kérdés, hogy nem érted, amit leírnak választ. Ha a ponyva színe nem tetszik, csináltatsz rá másik színből.
2016. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Mercedes SL-t azon nyitható keménytető van.
2016. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!