Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Giulietta. Fekete...

Alfa Romeo Giulietta. Fekete vagy fehér a férfiasabb?

Figyelt kérdés

2013-as, az újabb 1.4-es motorral. 2 eladó kocsi is van, pontosan ugyanazzal a felszereltséggel, ugyanazzal a kilóméterrel. Csak különböző színben. Barátnőm a fehéret preferálja, őszintén nekem mindkettő tetszik. Fehérben újabbank néz ki a kocsi, jobban kijönnek a formái. Viszont kicsit nőiesebb. A fekete talán férfiasabb.


Mit gondoltok?


2014. okt. 8. 15:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
50%
Fekete, nem kérdés.
2014. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt előttem az autó formája, ezért megnéztem mindkét színben. A fehér jobban tetszik.
2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Fekete férfiasabb, a fehér szebb.

Bár én nem vennék fehér autót, akármennyire is mutatja a formákat.

2014. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
A Giulietta eleve nem egy férfias kocsi egyik színben sem, fehérben viszont szebb, tehát azt választanám a helyedben. Ha meg férfias kocsit akarnék akkor más típust választanék. De ha már eleve van barátnőd akkor minek adnál mások véleményére hogy ki tartja mennyire férfiasnak?
2014. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
A fekete csak akkor szép, ha csillog-villog, ahhoz viszont szinte minden nap mosni, gondozni kell. Ha retkesen jársz vele, akkor meg minek? Én a fehéret választanám, de tényleg ragaszkodtok az Alfához?
2014. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A fehér felé húzok én is már inkább. Csak tényleg olyan nőcis elölről, viszont engem a kocsi oldala és hátulja fogott meg. Nagyon egyedi, igazi dizájnmunka. Eddig is olasz autónk volt (2002 Punto, facelift előtti) valahogy olyan más a Giulietta mint a többi egykaptafa autó. VW és a BMW egymást majmolja, stb. Meg a német autók amúgy is drágák és nekem nem is jönnek be. Az Alfa meg egy egyéniség az utakon, nem egy szürke eminenciás (Skoda, Opel, Toyota legtöbb modellje)


Különben sem szeretnék egy régi sokkilóméteres német prémium kocsit venni mert rajta van az x embléma és akkor majd elájulnak a szomszédok. Távolkeleti autók nem az én világom, nem tudom mi jöhetne még szóba. Az újabb Chevroletek tetszenek még de az ugye már kivonult Európából így nem szivesen venném meg.


Esetleg ha tudtok valami alternatívát elfogadom, de nagyon fontos nekem a dizájn.

2014. okt. 8. 16:44
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyikben se tetszik különösebben, egy Alfa-nak még mindig a vörös szín az igazi.
2014. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

A 159..na AZ férfias...és mindegy milyen színben.

A barátnőd pedig preferáljon magának egy giuliettát.

2014. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Tetszenek az olasz autók, de ez tényleg nőies.

Nekem a kedvenc a 159-es.

Ezt figyelembe véve olvasd:


Néhány kijelentésed elég fura...

Ha tetszik egy autó, indokold meg, de ne ekézd a többit. A VW formaterve olyan messze van a BMW-től mint Makó Jeruzsálemtől.

Nem akarsz öreg német prémiumautót venni, helyette veszel prémiumnak szánt olaszt (nyilván nem az, mert csak erőlködnek a taljánok), hatszor drágábban. Logikus... Meg hogy elájulnak szerinted a szomszédok egy "öreg" prémiumtól, erre van az a nagy igazság, hogy mindenki magából indul ki... Tipikus proller gondolkodásmód...

Tudod aki prémiumot vesz, akármilyen korút, kilométerűt, az magának veszi, a saját kényelmének. Ha birizgálja a szemgolyódat, az már a te bajod.

Ha már a kényelemről esett szó az előbb:

A Skoda mióta szürke eminenciás? Láttál már Laurin&Klement Skodát? Nézz meg egyet. Tapogasd meg, utána fogdosd meg a Giulietta belterét, majd azt kívánod, hogy bár azt is Skoda belső minőségben adnák... Beleülsz a L&K Skodába és odacsinálsz, mert onnantól már wc-zni sem akarsz majd kiszállni onnan.

A Toyota is szürke eminenciás? Olyan külsővel és belsővel jönnek az újak, hogy magad alá vizelsz.

Úgyhogy a keleti autókat végképp ne ekézd, mert igaz hogy az én tőkém is tele van már a megbízhatóságról való áradozásukról, de tény, hogy műszakilag eléggé ott vannak a toppon a japánok.

Az Opelt se ekézd, az újabbakról még azok is elismerően nyilatkoznak, akik a porig lenézték a korábbi szériákat. Pedig megbízhatóságban és időtállóságban a régebbiekkel sem volt baj. Az újak már külsőleg és belsőleg is minőséginek nevezhetők.

Alternatíva kell? Mazda3. Vagy Mazda6, na az igazán férfias. Igaz a Mazda6 már 3-as BMW árban van, úgyhogy maradjon a Mazda3, szép és még ritka. Nem a világod a távolkeleti gyártmány. Ülj bele, próbáld ki, olvass utána és majd az lesz.

Nem egy nő vagy véletlenül, aki férfias autóba akar ülni?

2014. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Én is Alfás vagyok, mindig is az voltam. Van egy olyan becsípődésem, hogyha Alfa akkor az metál piros. A jelenlegi 159-esem is metálpiros 19-es alukerekekkel, előtte pedig 147-es volt és az is piros. Miért nem nézel Giulia-t? Az már férfiasabb, én is azt terveztem anno, csak időközben feleségem bejelentette hogy babánk lesz, és hát mivel a rokonság 1300 km-re még a Kárpátok túloldalán él így maradt a 159 Tourismo
2014. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!