Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keverhetem a hűtőfolyadékot...

Keverhetem a hűtőfolyadékot az autóban?

Figyelt kérdés

Jelenleg piros van benne és nem találok csak más színűt. Keverhetem? Opel corsa c 2001 1.8.

És csak simán bele kell önteni, vagy vegyíteni kell? Nagyjából a kiegyenlítőtartály harmadáig van csak benne folyadék.



2016. szept. 23. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ősz van, nemsoká jönnek a fagyok, benzinkúton érdemes megnézetni a fagyállót, és ha szükséges azzal pótolni a hűtőfolyadékot.
2016. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, olyannal akarom, de külföldön vagyok és itt ilyet nem csinalnak sajnos.
2016. szept. 23. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szervizben bemérik semmi perc alatt és feltöltik.Ha Üzbegisztánban vagy, az már lehet,hogy macerásabb.
2016. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 saghipeti válasza:
Elvileg minden gyártó azt mondja, hogy ne keverjék a különböző hűtőfolyadékokat is, ami valóban a legbiztonságosabb megoldás. Azonban a legtöbb esetben nem jelent gondod a keverés. A piros színű folyadék valószínűleg egy szerves korróziógátló adalékot (OAT-organic acid inhibitor) tartalmazó készítmény volt, hasonlóval kellene próbálkozni. Mostanában ezek már sok esetben lilák, de a szín önmagában nem mond semmit sajnos, olyanra festi a gyártó amire szeretné.
2016. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szervízbe azert nem viszem, mert egy defektet is 50 euróért csináltak meg. Ennyiért itthon már vezsek egy új külsőt.
2016. szept. 26. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!