Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tönkre ment a főtengely...

Tönkre ment a főtengely szimeringem mennyiért csinálják?

Figyelt kérdés
A motor mögötti részen csupa olaj minden tegnap vettem észre de az autó maximális olajat jelez, hozzá teszem 2 napja volt olaj csere az autón eddig nem folyt az olaj sehol de most össze vissza csapja az olajat, olaj teknő ok, leeresztő csavar oké, szóval mennyiért cserélik ezt?

2016. szept. 11. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ez volt a baj az Astránkon, a szerelő 115 000 Ft-ot perkált le.
2016. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Váltó le-föl 25e, szimering csere 5e. Ha a kuplungot is cserélni kell, akkor plusz a kuplung ára. Persze ez csak megközelítő ár, manapság már mindenki annyit mond rá, amennyit akar.
2016. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most a váltó hogy jött ide? :O
2016. szept. 11. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy motoron általában két főtengely szimering van. Egy elöl a főtengely szíjtárcsa mögött, egy pedig hátul a lendkerék mögött. Mivel az olajfolyásnál a motor mögötti részről beszéltél, én a hátsó szimeringre asszociáltam, aminek a cseréjéhez le kell venni a váltót.
2016. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már lent a váltó és belefér a költségvetésbe, akkor érdemes cserélni a kupplungot (persze, csak ha közel csereérett).
2016. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!