Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a Honda...

Mi a velemenyetek a Honda CBF125-rol?

Figyelt kérdés
szeretnek 125ost venni, es az ara szempontjabol egesz jo. a neve is megvan, mivel tudtommal a Hondak megbizhatok. de konkretabban ez milyen?
2010. ápr. 21. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
jó mijen lenne ? mit vársz tőle hogy 1000-rel mennyen? ne tévesszen meg az a nagyon csunya sportmotro külseje vegyél klasszikus stilusban.. motort az sosem megy ki a divatból.. vagy inkább MZ-t ne hondát ugysincs pénzed rá akkor meg minek akarsz venni egy olyan motort amejken megfájdul a derekad mert az üléspozició kényelmetlen . oké hogy most neked elboritotta az agyad a "Honda köd" de nem jó az szép uj meg minden de akkor sem egy nagy szám
2010. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kosz a hozzaszolast :) es nem csak azert, mert elboritotta az agyam, de szerintem egesz mas meg a megjelenese is mint valami keewaynak vagy kymconak.
2010. ápr. 22. 15:32
 3/12 A kérdező kommentje:
es szerintem osszetevesztetted a cbR-rel. en a cbF-et kerdeztem. az ulespozicioval semmi kifogasom, mert meg a hatso ules is velemenyem szerint kenyelmes. es nem varom tole az 1000-es tempot, mindennapi hasznalatra kene. a cbR egesz mas. jobban nez ki, de tul kicsi es az tenyleg kenyelmetlen. es a kategoria is mas :)
2010. ápr. 22. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
5 betű: HONDA! :D Több nem kell. Túrázásra, városban futkározásra, munkába/suliba járásra tökéletes.
2010. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszi :)
2010. ápr. 22. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 125-öst veszel akkor inkább endurot, mert a többi kategória ebben a méretben elég fos. Szarrá forgatod, hamar tönkremegy.
2010. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nagyon jó gép, és mivel Honda ezért megbízható. Egyetlen gáz van vele, hogy ha valami elmegy rajta akkor az sokkal drágább mint a többi Japán márkánál. Ez a gép pedig kifejezetten korrekt paripa
2010. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és mennyit kéne egy ilyennek kibírni, ha újon veszem? a Hondák megbízhatóságáról hallottam, és talán ez az egyik szempont, ami miatt tetszik, de nemtom pontosan mit értnek ezalatt a fogalom alatt.
2010. ápr. 24. 15:09
 9/12 anonim válasza:

Hello!

Nekem egy cbf 125-ösöm van. A motor most újonnan 648 + forgalmi am meg neten lehet 570-ért kapni ha jól emlékszem. Az hogy szétprörgeted hülyeség 8000-nél tilt. Én teljesen elégedett vagyok vele városban is hibátlan és tud tartani egy 90-es utazót.Am nekem a motor 2 liternél még nem evett többet ami szerintem elég jó és mindíg elsőre indul.Most 8000 km van benne és a legkisebb jelét se mutatja hogy valami baja lenne.

2010. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) es lehet sportosan hasznalni?
2010. ápr. 30. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!