Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a BMW a LEGESLE...

Szerintetek is a BMW a LEGESLEGJOBB autómárka a világon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
nekünk is BMW-nk van, viszonylag sokat kell szervízelni, de ha nem kéne simán lehetne legjobb. így viszont szerintem nem...: /
2010. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
Nekünk nagyon bejött a BMW. Évekig BMW-nk volt, nagyon strapabíró, elegáns, tágas és gyönyörű autó volt. Persze tuning verda is volt egyben, sokan a csodájára jártak. A férjem versenyzett is vele és díjakat is nyert. Nagyon büszkék voltunk rá és igazi családtagnak számított. Azért írok róla múlt időben, mert a válság a mi családi kasszánkat is elintézte és emiatt fájó szívvel meg kellett válnunk tőle. A lelkünk sírt, mikor eladtuk, mert imádtuk a mi kis bömbölőnket. Én csak jót tudok mondani róla. Egyetlen hátránya, hogy sokat fogyaszt. Megfogadtuk, amint helyre jövünk anyagilag, újra BMW-nk lesz! A Lexus egyébként sokmindenben utánzat díszes csomagolással, de ha valaki ingyen hozzám vágná, nem utasítanám vissza.
2010. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
ha azt nézed hogy megbizhatóság szépség megjelnés és mennyire szerettik az emberek akkor csakis egy kocsi jöhet szóba Zsiguli, Lada 1200
2010. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: hallod te Quattros hülyegyerek takarodj már.

Ha velem bajod van ne kérdezz egyet hanem merj válaszolni az előző kérdésedre


(HA NEM TE VAGY AZ, AKKOR BOCS, ÉN RÁ GONDOLTAM: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__797..


Kérdésre válasz:


nekem van egy, imádom és SOHA nem fogom eladni, nem új, nem fekete, és én sem vagyok kopasz, de imádom :D


Soha semmi bajom nem volt vele és soha nem hagyott cserben


(Ha a kérdező nem a quattros srác, akkor ezúton is szeretnék elnézést kérni:D)

2010. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
bmw? sok jobb van nála, monjuk maserati quatroporte (ha így kell leírni).
2010. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Persze.Kanyarban a széria futóművel bármelyik autóutánzatot letolom vele:))A BMW sportos, a Merci luxus az Audi-nak meg egyik sem sikerült...A Lexus meg a Toyota prémium márkája, amit összelopnak a német prémium márkákból és ezért tud a piacon lenni...Annak a Világhírű Japán nintendógyárnak a terméke, amit tízezrével hívnak manapság a minőségi, átrozsdásodási, valamint gázpedálleesési problémák ezrei miatt vissza...Meg a Lexus SUV leesik a kanyar ívről?Felborul?Na ez a legjobb!De nem autó, hanem vicc:)))
2010. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
Nekem bmw-m van e90 320d. Volt már mindenféle autóm de ez a legjobb ebben a kategóriában. És igen jobban megy mint egy másik 2000d. autó és talán szebb is a többinél!!!
2010. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
NEM!
2010. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

bmw hype again.


szerintem ülj be egy bugattiba és megtudod, mi is az a minőség.

2010. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Bugatti...Biztosan nagyon jó autó!Nagyon sok rohangál belőle a hazai utakon, csak unalmas a forma...:))
2010. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!