Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem sikerül a KRESZ...

Miert nem sikerül a KRESZ vizsga? Segítség!

Figyelt kérdés

Már harmadszorra nem sikerült a Kresz vizsga, mind a 3 alkalommal 63pontot értem el. A gyakorló programokon folyamatosan 90% felett teljesitettem. B kategorias jogositvanyrol lenne szó. Normális, hogy olyan kerdeseket raknak fel, ami nem az en kategoriamra vonatkozik, hanem pl egy tehergepkocsira vagy egy nyerges vontatora, illetve szemetesautora?

Mi a tippetek, honnan tudnek jol felkeszulni? Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 14. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Milyen gyakorlóprogramon gyakorolsz? Az E-titánon van fent a jelenlegi kérdésbázis amiből jön az 55 a vizsgán, az 100%ig egyezik a vizsgással, a többi ingyenes helyen nem a legfrissebbek vannak és kevesebb sokkal.

Amúgy igen, a tehergépkocsi, a vontató és a kukásautó is benne van a B-s kategóriában, tudni kell hogy mi vonatkozik rájuk, a szabályt tanuld meg és olyankor bármit tesznek eléd tudod alkalmazni.

2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szakoe gyakorlo programjan gyakoroltam rengeteget illetve a 2012es kresz programon, errol az e titanrol még nem hallottam, utana is nézek!
2016. aug. 14. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
És mik nem mennek? Maga a KRESZ, a közlekedés része (főleg 3 pontos kérdések), vagy csak az olyanok, amiket be kell magolni (pl. hány métert lóghat hátra egy bicikli egy lakóautó hátuljától)?
2016. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A szituációk mennek, sebbessegre, rakomanyra vonatkozo kerdesek is mennek, csak mindig raknak be olyan kérdést, amivel nem hogy a gyakorloprogramokban, de még a kresz konyvben sem találkoztam.

Legtöbbször azok zavarnak be, amikor egy kérdésre nem csak 3, hanem már újonnan 4! válasz alternatíva us kapcsolódik, mellesleg mind a 4 úgy kezdődik hogy: igen, mert....

2016. aug. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!