Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etitannal kresz vizsga?

Etitannal kresz vizsga?

Figyelt kérdés

Most értem a végére, már csak gyakorlómodul van. Mennyire nehéz a vizsga? Nektek hogy sikerült?

A műszaki része nehezebben megy, meg majd a megállás/várakozás táblák szabályait kell átnézni. Nektek milyen kérdések voltak? Vagy olyannak, aki gyerekkora óta nap mint nap kocsiban ül, annak nem annyira nehéz?


2016. aug. 1. 16:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Van kb 1200 kérdés a kresz adatbázisban, amik közül neked a vizsgán véletlenszerűen sorsolni fog 55-t. Ha minden kérdést többször megcsináltál már, akkor nem fog meglepetés érni. A baj viszont, h etitanon csak hasonló kérdésekkel fogsz találkozni, és így sokkal nehezebb lesz. Mindenképp szerezz be egy CD-t az egész kérdésbankkal és addig csináld a kérdéseket amíg mindegyikre nem tudod a választ. Én is etitanon tanultam, gyakoroltam, majd kétszer buktam. Aztán szereztem egy gyakorló programot CD-n, meg egy gyakorló könyvet is és egy héten keresztül naponta 6-7 próba tesztet megoldottam és elsőre max pontosra írtam meg a tesztet.
2016. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más azt mondta, hogy tanfolyamon 2x bukott, majd etitannal elsőre sikerült. Egyébként semmi szóbeli meg írásbeli, hanem az az 55 kérdés és kész?
2016. aug. 1. 17:46
 3/8 anonim válasza:
100%
55 kérdés vegyesen, minden témakört érintve. A legfontosabb, h a keresztezodeses kerdeseket vagjad, mert azok 3 pontot érnek.
2016. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ja és semmi szóbeli, írásbeli, csak a választós.
2016. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

11.000kérdésből jön 55, egy perc van mindre, érintőképernyős a vizsga, nem lehet javítani ha már megérintetted. Ennyi. Semmi papíros vagy szóbeli.

Nekem 2 hét volt a tantermi 28óra, után egy hét gyakorlás az E-titánon otthon 8órát összesen és meglett elsőre 71ponttal. A képesekhez tudd kisujjból a szabályokat: elsőbbségadás, jobbkéz, kanyarodás, főút elhagyása, villamos, rendőri irányítás.

A táblás kérdések könnyűek. Az elsőbbségadást el kell nagyon olvasni hogy te melyik vagy (van kép hozzá) hanyadikként kérdezi, ki kinek adja. Tehát az olvasás a lényeg, van idő, bőven elég az 1 perc, ne izgulj.

Forgalmi vizsgán kérdezhet a vizsgabiztos hogy mit miért csináltál ha olyan a helyzet de ez se gyakori és teljesen más ugye...


Műszaki kérdésektől féltem én is mert kevéssel találkoztam, de könnyű, értelemszerű a dolog, csak jól el kell olvasni, mert egy szót szoktak csak módosítani a válaszokban.

2016. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Talán az elsőbbségadás/forgalmi helyzetes feladatok mennek a legjobban. A műszaki kérdések milyenek voltak?

Most fogom holnap a próbavizsgát etitanon, ha ott sikerül, akkor a vizsgán sem érhet nagyobb meglepetés, nem?

2016. aug. 3. 22:38
 7/8 anonim válasza:
Szia! Kicsit megkésve de simerült eldőre etitannal?
2017. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, igen. Úgy emlékszem 69 pontot értem el, de egy feladatnál rosszul érzékelt és nem a helyes választ küldte el.

Nem nehéz, ha a végén csinálod a gyakorlásokat

2017. szept. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!