Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy nem kellek a...

Létezik hogy nem kellek a Waberer's -nek?

Figyelt kérdés

Dolgoztam ott kb 4 hónapot de összerúgtam a port az irányítóval meg a főnökkel, elmentem, jelentkeztem pár másik frenchisehoz, kb 4-5 höz, azt mondták majd visszahívnak és egyik sem hívott vissza vágjátok? :D Sőt, még magát a Wábi központot is felhívtam, azt mondták majd valamelyik frencsi felhív ahova kell ember, meg a weboldalon is jelentkeztem, és senki sem hívott vissza, bexarás. Létezik hogy kajak nem kellek nekik? És az előző kedves frencsájzomat megkérdezték aki szépen lehordott a sárga földig? Pedig amikor elmentem onnan még mondták is hogy ha akarok nyugodtan menjek vissza...


Vagy én ezt rohadtul nem értem, gondot sose csináltam nagyon, 1x tört össze az autó azt se én okoztam, meg egyszer késtem csak el kb, de ezeken kívül semmi gond nem volt és rendesen dolgoztam :?



2016. aug. 7. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10

Hát ez jó volt, megnevettettél.

Ki kell velük cseszni, venni 5-10m-t részvényt, úgy is Nyrt, aztán nem dirigál senki, mert te is részes vagy

2016. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
kérdező! -15 IQ-val még ganajt hordani sem vesznek fel. De egy húgy agyú vagy! Vágod? szerintem nem !Ilyen barmok kellenek csak az országútra: Magyarország szégyene!
2016. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
asdasdasd most már látom hogy túlképzett vagyok még a gyikre is mert csak ilyen hülye idióták képesek itt fröcsögni, de olyan fárasztóak vagytok hogy nyugágy kell hozzátok úgyhogy inkább most elfordítom az arcomat és puffogjatok csak tovább, nem érdekel ki mit mond ^^ a ganajt meg hordjátok inkább ti, másra úgy se vagytok jók
2016. aug. 7. 23:23
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű, hogy túlképzett vagy és egyben szuperintelligens. Irigyek rád.

Nem is kéne beérned a lúzereknek való kamionsofőr melóval.

Ha csak a vezetés miatt akkor meg gondolom furikázhatnál a Bentley-del egész nap.

2016. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

4 hónapot voltál ott, és próbaidő alatt vagy közvetlenül utána késtél és zúztad le a gépet? Mit jelent neked a porrúgdosás?


Az itteni stílusodból ítélve, rossz sofőr vagy és tahó

2016. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Túl képzett vagy egy kamion vezetésére! 4 hónap egy elalvás, egy törés ja és min írták negatív IQ-val... brrr a kocsitörés ugyan hány 100 ezres volt? Kár hogy nincsenek TSZ-ek, ott traktorra ganajozni tuti alkalmaznának...
2016. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
vágom tesó, kajak nem kellessz, érzem amit vakerálsz
2016. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezen az oldalon minden kérdés anyázásba megy át végül, ami akár érdekes is lehetett volna...

Komolyan, nézegetem a kérdéseket, és a végére már én is ideges leszek a válaszolóktól.

2016. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagy az arcod. Milyen 4 hónap? És már összerúgtad a port? Biztos nem veled van a hiba?


Mi az hogy elkéstél? Én 15 éve csinálom és még SOHA nem késtem el sehonnan a saját hibámból.


Ha meg annyira túlképzett és penge vagy, mi a francért a Waberer's nél nyavalyogsz? Százszor jobb firmák vannak Nyugaton.

2016. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Te hülye vagy, kevés olyan inteligens kamionos van mint én, vágod?"

sírok :D :D

2016. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!