Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg megszűnt a waberers?...

Tényleg megszűnt a waberers? Mi történt, eladták?

Figyelt kérdés

#cég #kamion #Waberer's #gyuribámilettveled #hátosztmir
2016. júl. 31. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy megszűnt?
2016. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
WGy eladta a részét.
2016. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg, de Waberer György eladta szinte az összes részvényét, és nem tudom felfogni, hogy miért.
2016. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BiTOPro97 ***** válasza:
34%

Azért mert többet kapott érte, mint amit ért neki.


Ez megy Európában.


Például EU-n belül csak egyetlen egy svájci konszern kezében lévő cégek készítenek autófestéket - utoljára a gyógyszer ipari részlegét cserélte el, egy másik német - svájci cég autófesték részlegére, az volt az utolsó konkurens. És nem kis részét az félkész alapanyagnak, EU-n kívül gyártja. Multi utána a védő vámok mellett szabadon játszik az árakkal.

2016. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Hát na, lehet én vagyok a hülye kisember, de ha enyém lett volna Európa harmadik legnagyobb fuvarozó cége, amit egy csőd szélén álló cégből futtattam fel, már büszkeségből sem adtam volna el. Na de ezen a szinten már mindenkit csak a milliárdok szaporítása érdekel? Csak nem értem minek.
2016. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BiTOPro97 ***** válasza:
34%

Én is multi ellenes vagyok. - és nem önérdekből.


Manufaktúránál be kellett volna fejezni a gyártás kapacitás növelést, úgy még autót is gyártottak még Ford előtt, sőt utána is sokáig.

Amit egy normális manufaktúra gyárt tartós fogyasztási cikket, na az túl éli a tulajdonost. Sőt, sok ha ápolják, és karban tartják, akár sok-sok évszázadig jó.

2016. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a hungarocamion miért állt volna a csőd szélén?! nagyon jól ment a szekér, de az idióta komcsi állmosítás eredményeképpen az ilyen zsidók rátehették a kezüket és semmi munkával profitálhattak belőle. WGY egy taxis volt régen, csak elvett egy nagykutya kislányát és onnantól kezdve változott meg az élete és lettek kapcsolatai. ennyi
2016. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!