Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy nem kellek a...

Létezik hogy nem kellek a Waberer's -nek?

Figyelt kérdés

Dolgoztam ott kb 4 hónapot de összerúgtam a port az irányítóval meg a főnökkel, elmentem, jelentkeztem pár másik frenchisehoz, kb 4-5 höz, azt mondták majd visszahívnak és egyik sem hívott vissza vágjátok? :D Sőt, még magát a Wábi központot is felhívtam, azt mondták majd valamelyik frencsi felhív ahova kell ember, meg a weboldalon is jelentkeztem, és senki sem hívott vissza, bexarás. Létezik hogy kajak nem kellek nekik? És az előző kedves frencsájzomat megkérdezték aki szépen lehordott a sárga földig? Pedig amikor elmentem onnan még mondták is hogy ha akarok nyugodtan menjek vissza...


Vagy én ezt rohadtul nem értem, gondot sose csináltam nagyon, 1x tört össze az autó azt se én okoztam, meg egyszer késtem csak el kb, de ezeken kívül semmi gond nem volt és rendesen dolgoztam :?



2016. aug. 7. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ja, csak a stílusod tuskó, azt meg nem szeretik...
2016. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Létezik. Az írásod alapján nekem sem kellenél mint munkaerő.
2016. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
sajnos nincs öltönyöm és nyakkendőm, pontosan :(( Lehet ez a baj igazatok van, de aki kifolyik a kamionból és legyek köröznek felette mert 3 napja nem fürdött meg 150 kiló és túrházik 1 qrva nagyot DE amúgy szépen beszél és aranyosan, lehet az olyanok kellenek nekik :) Majd nézzetek meg párat beng.
2016. aug. 7. 20:51
 4/21 anonim válasza:
dupla beng
2016. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az kizárt, mindenkit felvesznek, hacsak nem vagy a fekete listán.

Miért nem hívd fel őket te, és mész be személyesen? Próbálj meg udvariasan beszélni.

Engem 1 percen belül visszahívtak.

2016. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Próbád meg a Gartnert

De tuti a fekete listán vagy vmi miatt, de nem akarok előre beszélni neked, de még a legutolsó szerbet, románt is felveszik, nincs emberük.

2016. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mindenkit én hívtam fel először, azt mondták visszahívnak, de nem hívtak. Mindenki elfelejtette volna? kétlem... személyesen meg nem tudok mert 200 km re lakok tőlük
2016. aug. 7. 21:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Leírtakból meg is értem. Nem csodálkozom!Több intelligencia, és műveltség! Vágod??
2016. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy, kevés olyan inteligens kamionos van mint én, vágod? hogy miért azt most nem részletezem, de hidd el, én még csak kamionosnak se vallanám magam mert alapból túlnőttem az ő szintjükön, egyedül csak a vezetés miatt csinálom és senkivel sem állok szóba, mert csak lehúznak, de ha csak ilyen hülyeségeket tudsz írni kérlek kotródj vissza a barlangodba mert nem etetlek tovább te troll
2016. aug. 7. 21:14
 10/21 anonim ***** válasza:

Minden gyökeret felvesznek, te meg nem kellesz?

Érdekes. Lehet fél a főnök, hogy átveszed a helyét pár hét múlva.

2016. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!