Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy rendőrrel találkoztak?

Figyelt kérdés
Még nincs jogsim a vizsgára gyakorlok kint a határba, mennyi esély van rá hogy rendőrrel találkoztak?
2016. aug. 5. 10:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Találkozzak*
2016. aug. 5. 10:24
 2/9 anonim válasza:
50%
2016. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azzal, hogy feltetted ezt a kérdést, valamivel több.
2016. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

határ kérdése...megasztán hogy jutsz el a határba?


amúgy tényleg 50%.

2016. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Az 50%-ot úgy értik - mert szellemesnek gondolják -, hogy vagy igen, vagy nem.

Hogy hol van az a határ, s mennyi a lebukás esélye ott, nem tudom. De ha megbuksz, akkor egy időre ugrik a jogsi megszerzésének a lehetősége, s még pénzbírságot is kiszabhatnak.

2016. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válasz mely része nem helytálló?
2016. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én is a "határban" kezdtem annak idején, én megúsztam. Egyébként ha számszerűsíteni kéne akkor én 50% alá tenném az esélyt, mert ha belegondolunk az 50% az hülyeség. Ugyanis azt jelenti, hogy ha kétszer mész ki gyakorolni abból egyszer biztosan megcsípnek. Nem. Ennél azért kevésbé rizikós a dolog.
2016. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy kint a határba? Lehet másoknak magától értetődő ez, de én nem igazán értem hogy a falu határát vagy az országhatárt érted ez alatt. Nem ismerem az ottani körülményeket, de ha ez egy forgalomtól elzártabb, mellékutcaszerűség akkor nem valószínű hogy összefut az ember rendőrökkel. Az a lényeg hogy ne járj ki gyakran, és ha lehet akkor inkább estefelé menj oda. Én egy lakó-pihenő övezet, újonnan leaszfaltozott, és még lakatlan utcájában vezetgettem anno. Esténként jártam ki a nagyapámmal/apámmal, hetente maximum egyszer. Sosem találkoztunk rendőrrel, viszont néha-néha arra járt pár kutyát sétáltató, repülőgép modellező emberke, akik nem biztos hogy örültek annak hogy mi ott bőgettük a motort. Így rendszerint csak akkor jártunk ki, amikor tiszta volt a terep és nem volt egy lélek sem. Illetve még régebbi ipartelepek magánutcáira mentünk ki 1-2x, ott sem találkoztunk sohasem rendőrrel. Ha a saját esetemből indulok ki akkor azt kell hogy mondjam hogy úgy 15-20x biztosan kimentem vezetni azelőtt hogy meglett volna a jogosítványom és sohasem találkoztam a rend éber őreivel. Viszont mindig gyér forgalmú, eldugott utcákban gyakoroltam. Tégy így te is, és akkor nem valószínű hogy problémád adódik. Arra ügyelj hogy másokat ne zavarj közben.
2016. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A falu határra gondolok nem túl erdős inkább mezőgazdasági terület és elég lapos alföldi táj
2016. aug. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!