Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Scénic vagy Clio?

Scénic vagy Clio?

Figyelt kérdés
Ugyanazért az árért (kb. 700.000 Ft)ugyanolyan évjáratú Scénic-et vagy Clio-t érdemes venni? A Clio-nak alacsonyabb a fogyasztása, viszont nem olyan biztonságos és nincs olyan felszereltsége, de könnyebb vele parkolni. A Scénic pedig magas felszereltségű, biztonságosabb autó, de többet fogyaszt. Képtelen vagyok dönteni... Nő vagyok.

2016. júl. 31. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A külső ne tévesszen meg , francia olasz koreai kerülendő .Érdemes nézelődni más típusok között .
2016. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyikre szükséged van...

Én nem vagyok családos ember. Egyedül autózok ezért Cliot vettem

2016. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 1.9-es dízel 2003-as 1-es Scenic-ünk van, átlagfogyasztása kb. 6 liter, mondhatni kényelmes és praktikus (sok rakodórekesz van ülések alatt, a padlóban)Eddig kb. 2 év és 25000km alatt nem volt vele probléma. De a választásod attól is függ, hogy mekkora hely kell neked.
2016. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nőként a helyedben mindenféle képen a Cliot venném. Teljesen normális jól használható kis autó. Városban és városon kívül is jól használható.

Ha nem fuvarozol sokszor utasokat vagy a családot akkor a Cliot sokkal érdemesebb venni.


Amit érdemes:

Vásárlás előtt vidd be az autót egy szakszervizbe, vizsgáltasd meg A-tól Z-ig a műszaki állapotát. Ha mindent rendben találtak a szakemberek akkor vásárolj.

2016. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gyerekeimet szállítanak a suliba, ezért fontos a biztonság. Mivel rövid távokon használnám, sajnos benzinest kell venem...
2016. aug. 1. 00:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Rövid távokon, a gyerekek suliba szállítására mindkét típus megfelelő. Ha kell a hely mivel három gyerek van akkor a Senic, ha csak két gyerek van akkor a Clio is megfelelő. Viszont ha hosszabb távon is utaznál a gyerekekkel akkor a Senicet vagy egy ahhoz hasonló méretű autót ajánlanék pl. egy Volkswagen Touran-t 2004-ből vagy a Toyota yaris verso-t 2000-2003-ból, ezek a típusok lehet, hogy drágábbak de viszont nagyon jó és megbízható kocsik. Minőségben szerintem jobbak mint a Renault. Én ezeket a típusokat is megnézném.
2016. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A pénz a döntő elsősorban, én is szívesen vennék inkább Toyotát:)
2016. aug. 1. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még az Opel Meriva-át (2003-ból) tudnám még ajánlani megnézésre a Toyota és a Volkswagen mellet.
2016. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!