Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio II milyen autó?

Renault Clio II milyen autó?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, de a franciáknak elég rossz hírük van. 400 ezer körül néztem, 1.4-es motorral, 1999-2001 körüli példányokat. Érdemes ilyet venni? Mire érdemes figyelni?
2016. júl. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, 2001-es 1.2es. Nem tudom hogy én fogtam e csak ki de az enyémmel nincs gond. Eddig 2 dolgot cseréltettem ami nem kopó alkatrész, bár csak 10.000et mentem vele mióta nálam van. Vannak néha fura zajok de szerintem egy korabeli német kisautó se különb mint ez.

Bátran vegyél de ne a legolcsóbbat.

2016. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ez az évjárat a legjobb, 1,5 75 lovas motorral. Nincs semmi drága tipusbetegség. Persze nem egy agyontörött, széthajtott példányt keress, és akkor nem lesz gond!
2016. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, 1,4 az az 1,5! ☺
2016. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van kettő is ilyen, bár azok 2004-esek. Rozsdásodásra nem hajlamos, megbízható, az 1.4-es motor jól viszi a kis kocsit, keveset fogyaszt (6 liter körül), autópályán sem hangos. Persze olyat érdemes venni, ami megkímélt és karbantartott.
2016. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rose98 válasza:

Szia! Hátha segítségül szolgál valakinek.

Nekem egy 2004-es 1.4 16v-s kis feketém van. A vásárláskor nagyon kis tiptop volt....a hazaúton kezdődtek a gondok.... mint kiderült különböző adalékanyagokkal volt felturbózva. Úgyhogy a motortól kezdve minden cserés volt rajta...a váltó kivételével. Ennek már egy éve....azóta mindenhonnan hazahozott, hosszabb utakat is bírja. Ha rendszeresen karban van tartva nem lesz vele bajod, személy szerint én imádom :)

2020. aug. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!