Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lenne szerintetek?

Jó választás lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

Hali

Venni szeretnék egy Yamaha dt 125-ös enduro motort és arra lennék kíváncsi hogy 2 személlyel ilyen 15km-es távon (aszfalton) oda vissza bírná e?

Illetve 1 személy alatt terepen hogy bírná?

A terep szó alatt ilyen erdős vidékre gondolok mivel szabolcsi vagyok :D töltésen és töltés alatt is az erdőbe sokat közlekednék majd vele mivel erdész vagyok :D



2016. júl. 30. 21:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pont ezért ajánlottam a Tourance-ot, mert mindkettőre alkalmas, viszont aszfalton nagyon lassan kopik, mintázatából light terepen is tud fogni, könnyű futású, vibrációmentes. Erre írtam, hogy használtam elég sok helyen és sehol nem volt gond vele. Amúgy ott az enduro 3 sahara vagy a karoo, mindkettő Metzeler termék, viszont a karoo szintén gyorsabban kopik és vibrál is, a sahara többet fog terepen mint a tourance, de ott már nem erdei terepről van szó, hanem jóval keményebb terepről. Ahol a tourance beragad, ott a rallycross is, ismerve hogy a dt az nem egy vadállat.
2016. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!