Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lenne szerintetek?

Jó választás lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

Hali

Venni szeretnék egy Yamaha dt 125-ös enduro motort és arra lennék kíváncsi hogy 2 személlyel ilyen 15km-es távon (aszfalton) oda vissza bírná e?

Illetve 1 személy alatt terepen hogy bírná?

A terep szó alatt ilyen erdős vidékre gondolok mivel szabolcsi vagyok :D töltésen és töltés alatt is az erdőbe sokat közlekednék majd vele mivel erdész vagyok :D



2016. júl. 30. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Simán jó lesz, elbírja a 2 embert normális tempóban, a DT az egyik legjobb enduró. A gond a gumival van, vagyis valami köztes megoldás kell, ami jó terepre is, meg aszfaltra is. Pedig tudod, az ilyen megoldások általában egyik helyre sem igazán jók. Viszont rendes terepgumival nem lehet aszfalton menni, rendes utcai gumival pedig a terepezés, sőt, a füvön menés is gondot okozhat már.
2016. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi :D szerintem menne terepgumival is az úton csak max kanyarokba nem kell olyan gyorsan menni :D
2016. júl. 30. 22:12
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sz*rul tapad aszfalton a terep (bütykös) gumi, és ami a legnagyobb baj, hogy nagyon hamar lekopik, akkor is ha lassan mész, nyugis tempóban.
2016. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem Metzeler Tourance gumi van rajta, hátul 150-es, elől 110-es. Aszfalton tökéletes, erdőbe simán jó, persze azért nem egyenlő a terepgumival, szóval félméteres sárból nem szedi ki magát. Amúgy az én motorom egy 38 lovas Aprilia Pegaso 125, kétszeméllyel vigan megy 100 felett utazóba, vége 165-nél van, töltés oldalán merőlegesen kacagva felmegy.
2016. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez a Metzeler Tourance gumi biztos jó lenne terepre?
2016. júl. 31. 22:37
 6/21 anonim ***** válasza:
Sárt dagasztani nem jó vele, de normál terepre, ahol nem fél méteres sárban kell menni, oda jó.
2016. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Minimális 5cm-es sárt és kisebb gödröket, dombokat elbírna még vele?
2016. aug. 1. 10:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt simán bírja, 15-20 cm-t átvészel. Viszont arra figyelj, hogy a te motorodba befér e hátra a 150-es gumi, és hogy a motor bírja e forgatni, mert nem biztos, úgy meg ne dobj ki 50-60 ezret a gumikra.
2016. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :) Félek én ettől a gumitól elég simának tűnik :D
2016. aug. 1. 16:14
 10/21 anonim ***** válasza:
Többféle van belőle, nekem a rombusz mintás van, neked is az kellene. Van a simább, vonalas mintázatú, az csak aszfaltra való, de menj be egy gumishoz és nézd meg ott élőbe a rombuszmintásat.
2016. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!