Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állófűtés akinek be van...

Állófűtés akinek be van szerelve az autójába (furgonba), az meg van vele elégedve? Ha lehet az írjon akinek van!

Figyelt kérdés

Fiat Ducatóm van 2,8 Jtd 2005, fuvarozok nemzetközire és gyakran várakozni kell az áru fel-le adásnál, így gondolkodom az állófűtés beszereltetésén, mert hideg téli időkben nagyon jól jönne.

Akinek van, legyetek szívesek leírni röviden az előnyét, működését, hátrányát.

A neten már utána néztem, de a tapasztalat megint más.

Előre is köszi!


2010. ápr. 16. 17:06
 1/3 anonim válasza:

Nekem Webasto Thermotop (vizes) van. Az előző autómban benne volt, a mostaniba már én szereltettem.

Hátrányáról nem tudok. Előnyei: reggel meleg motor/utastér, kíméletesebb hidegindítás, csökken a motor kopása, kevesebb üzemanyagfogyasztás.

Max. egy óra folyamatos üzemidőt tud a kályha,ez tízperces közökkel állítható. A vezérlése utastéri időkapcsolós órával ( 3 programhelyes ), távirányítóval ( 500-600m.-ről is működik! ) vagy GSM modullal történik.

Nagyjából ennyi.

Aki egyszer is megtapasztalja az állófűtés hasznosságát, utána nem akar róla lemondani! ;-)

2010. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!-)

Még írhattok!

2010. ápr. 16. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Webasto-k nagyon jók, én is csak jót hallok róla.


Személyes tapasztalatom nincsen mert télen kb 2 hetente használom az autót és így nincs értelme

2010. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!