Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valami gond a gumival?

Lehet valami gond a gumival?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre pár apróbb sérülést a jobb hátsó abroncson, de sajnos nemigazán vagyok még tapasztalt ezen a téren, ez az első autóm, ezért is szeretnék hozzátok fordulni.


[link]

[link]


Csak felületi sérülés, vagy valami komolyabb?

Lesz egy hosszabb, 600km-es autópályás utam a közeljövőben, és kicsit tartok a dologtól így. Akkor már inkább cseréljem le a két hátsót? Vagy veszélyes ez?



2016. júl. 12. 01:45
1 2
 11/15 Pusisz válasza:

Fiatal vagy.. ha az auót 2-3 év múlva eladod, nézzél használt JÓ! állapotú gumit, ha 5-8 évig tervezed gurítani, akkor vegyél új gumikat. Ebbe azt is számold bele, hogy addig az autó egyben lesz-e (nem most 21 éves már)... Egy jó bolt ahol el is hozzák, ha 4 kell... de nézz körül. [link]

Én mindenképpen lecserélném! Balesetmenteset a verdához! :)

2016. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lesz egy hosszabb, 600km-es autópályás utam a közeljövőben, és kicsit tartok a dologtól így.

---

Jogosan.

2016. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Maga az autó nagyon jó állapotban van, szóval mindenképp meg szeretném tartani még pár évig, most fogom vele áttugrani a 180.000 kilómétert, ami a típushoz képest nem sok.


[link]


Mindenképp új gumikat fogok rá tenni, a két első megy hátra, az jó állapotban van, és előre megy az új.


Ami valószínüleg a Hankook Ventus Prime 3-as kiadás lesz, mint már fentebb is írtam, de még körülnézek, hogy melyik márka a nyerőbb :) Continental, vagy Michelin ami még szóba jöhet, de erről még lesz egy kérdésem


Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :D

2016. júl. 13. 14:57
 14/15 A kérdező kommentje:
*11-es - most lesz 13 éves, úgyhogy marad egy darabig :D
2016. júl. 13. 14:58
 15/15 Pusisz válasza:
ÓOohh, Octavia.. Én is azt gurítom, csak picit fiatalabbat. Üdv a Klubban! Nézz be hozzánk a facebookon HOK Hungarian Octavia Klub. Olyan arcok vannak akik szeretik az autójukat és Octi tulajok. Ha bármi kérdésed van, a tipussal kapcsolatban, jó eséllyel tudunk/tudnak segíteni.. :))
2016. júl. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!