Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi Büntetésre Számíthatok?...

Mennyi Büntetésre Számíthatok? LENT

Figyelt kérdés
Üdv. Hogy pontosítsak 132KM/H val Mercedes Benz actros 2009 Belőttek ezek a sutyerák nomád sünök mert éppen romániában előztem egy jókora kocsisort vagy 7 et ezek a gcik meg ott álltak parkolóba -.-"""""" Nos szerintetek mennyire kaphatnak? Gondolom leszzz egy kevéske ha csak nem vonják be magyar jogosítványom
2010. ápr. 14. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

1: ki nem szarja le hogy milyen kocsi van a segged alatt?

2: nem ide kéne jönni reklámozni hogy mekkora arc vagy..

3: mégis honnan tudjuk hogyha aztse mondtad hogy hanyas tábla volt kitéve?

4: remélem jó sokat..

2010. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én csak mondtam Pont leszarom amúgy pedig 30 és előzni tilos -.-" amugy pedig ha buko kocsog vagy akkor inkabb ne is szolalj meg bameg amugy pedig 7,5 tonna +++ pótot huztam


Pontosan: 12,7 és azert irok nehe ekezet nelkul mert nem magyar a bill a laptopomon

2010. ápr. 14. 22:08
 3/11 A kérdező kommentje:
UI: nem vagyok nagy arc bammeg és ez nem kcosi hanem kamion idota
2010. ápr. 14. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
éppen nem izgat hogy kamion vagy sem.. ezután már nemfogsz többé ilyet kérdezni jogsi nélkül.. na pá
2010. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán akad egy odavalósi, aki ismeri az erre vonatkozó, remélem minél magasabb tarifákat!

Így ölték meg az egyik barátomat és irtották ki egész családját (feleség +3gyerek)! Akadnak ilyen hozzad hasonló vagány csávók, akiket sajnos nem büntetnek elég súlyosan , úgy, hogy egy életre elmenjen a kedvük a hasonló szabálysertésektől!

Nem cikizni akarlak, inkább rosszallásomat helyeztem ki!

Ha érzel némi lelkiismeret furdalást, írd meg ide egy kommentben, hogy mit kaptál érte! Hadd okuljanak mások is belőle!

2010. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Remélem jó sokat!!!

És remélem hogy üzemanyagot szállítasz hogy borulnál fel vele és ott dögölnél meg te r.o.h.a.d.é.k!!!

Ilyenek okozzák a legtöbb balesetet mert ők a nagymenők hogy ilyen járgánnyal járnak és nem félnek egy balesettől mert ha személykocsival ütköznek több az esély hogy megússzák karcolás nélkül miközben a 3 gyereket és a szülőket kinyírták.

2010. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Actros-ból van 7.5 tonnás?

Ez meglepett!Én úgy tudtam,az Atego a 7.5 tonnás,az Actors Axor pöppet nagyobb...

2010. ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
f*sszopó
2010. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát babaám hazudni tudni kell :) nincs neked Actrossod, mert pénzed sincs rá :D max a cégnek ahol melózol.

NA de figyelj hogy a kérdésedre válaszoljak. A kamionod kizsírozott szakadékban nem éri el a 132km/h-t =) főleg rövid szakaszon, felgyorsulni nem tud ennyire rövid idő alatt, és románia útjai dombosak ami megint csak hezeíti, és gondolom pótod is volt ami megint csak lassít!

Pontozz le ha akarsz, de ez az igazság!

kb 500.000Ft lesz!!!

2010. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
DHL nél dolgozom és aki viszzább irta hogy actros nem 7.5 es akkak üzenem a mit huztam pótot haladta meg a 7.5 et nos senkit nem akarok se megölni se semmi nem vagyok nagy aec csak a 2000km vesztegelés után bele kellett huzzak ha nem akartam hogy elveszitsem az allasom nah szoval az egyenes volt vagy 1km hoszu teljesen beláttam és semmi nem jött nem vagyok 1 baromállat... Perpillanat még nem jött meg a csekk még 3-4 háét mire kiküldik... Kösz hogy rendesek vagytok az utolso hozzászólásbol tudtam csak meg valamit..
2010. ápr. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!