Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 50cm3 as motorral viszek...

Ha 50cm3 as motorral viszek személyt mekkora büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Gyárilag 2 személyes ergo van neki is lábtartó stb csak itt nem lehet használni így. És a plusz személy kapna bukósisakot is.
2011. máj. 20. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy van-e rajta sisak.

3000-től 30000-ig.

2011. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amúgy ezt nagy hülyeségnek tartom. ausztriában és minden más országban simán meg lehet csinálni. nem értem miért nem engedik itt.

mondjatok már egy jó érvet amiért azt mondják hogy NEM vihetsz utast.

2011. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fingom sincs, en romaniai vagyok es itt is lehet 2-en menni robogoval. Igaz itt csak 16 evtol lehet ra jogsi.
2011. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jah, de ausztriában van rendszám is ...

inkább buszozik a haverom mint hogy rendszámom legyen :D

2011. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de nem értem a logikát:D ha van rendszám a motoron akkor nem fogunk ketten elesni vagy mi? rendszám nélkül meg igen? semmi értelme. mondjuk nem nagyon furikázok embereket, de akk legalább néha napján ha viszek egy csajt nem kéne figyelni hogy mikor jön rendőr:D
2011. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!