Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 1-es jogsival 750-es motort...

A 1-es jogsival 750-es motort vezettem és elkaptak a rendőr felírta az adatokat (nekem nem kellett aláírni semmit) és azt mondta hogy jönni fog majd a büntetésről a papír 2 hét vagy egy hónap múlva kb. rendbe van ez így, mijen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
a motoron rendbe volt minden műszaki stb...
2011. ápr. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

A1. "a 125 cm3 hengerűrtartalmat és a 11 kW-os teljesítményt meg nem haladó hajtómotorral ellátott motorkerékpár"


Tudod, 30000.- alatt nincs büntetés. Ennyibe kerül, egy be nem csatolt biztonsági öv. Mentségedre szolgál viszont az a tény, hogy ezzel a magas kategóriás jogsival nem repülőt próbáltál meg vezetni. Gondolom, a rutinod szúrt szemet a rendőrnek.

2011. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feljelentett, mivel helyszíni bírságot, és figyelmeztetést nem alkalmazhat. A feljelentést pedig nem kell aláírni. A büntetésed a szabálysértési hatóság határozza meg. A hasára üt és kiküld neked pl 50eFt bírságot.
2011. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello!Mi lett belőle?Megúsztad büntetés nélkül?
2013. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy kellett-e büntetést fizetned és ha igen, akkor mennyit.
2021. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!