Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell párátlanítani az...

Hogy kell párátlanítani az ablakot a klima nélküli 13 éves opel corsa swingben?

Figyelt kérdés
Ne hülyézzetek le. Az ablakot is lehúztam, pedig kicsi gyerekkel utazom, aki nagyon érzékeny erre, de semmit nem használt, főleg hátul. Indulás előtt mindent rendbetettem, szuper látási viszonnyal indultam útnak Érdről és mire az autópályára értem semmit nem láttam, se a vizes tükrökben, sem a hátsó ablakon. Borzasztó volt a sávváltás és egyéb szitu. Nem szeretnék még egyszer ilyen vakon vezetni a pici gyerekemmel hátul.Persze próbálkoztam fűtés felkapcsolás, ablak leengedés, de semmi nem használt.Ráadásul kezdő vezető vagyok:(:(:( Ne torkoljatok le, segítsetek! Köszi :)
2010. ápr. 14. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Fujass az ablakra hideg levegőt, a ventilátor maximumán. valamint, ha van, a hátsó páramentesítőt kapcsold be. az ablakot csak résnyire szabad leengedni, még az ujjad se férjen be a résen.
2010. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem maradt belső keringetésen??? MErt simán meleglevegőt állítassz az ablakra az elég szokott lenni.
2010. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon picit az ablakot le.

Páramentesítő spray-vel próbáltad már befújni az ablakot?

(csak arra vigyázz hogy nem szabad mindet mert valahol le "kell" csapódnia a párának.)

Lehet nagyon "vizes" az autó belül. amikor szépen süt a nap összes ajtót nyisd ki és hagyd nyitva egész délután(nap) száradjon ki rendesen.

2010. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos ez opel "betegség".Figyeld csak meg a többin is...
2010. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 10:30 as a jó javaslat, páramentesítő spray-t kell ráfújni a letisztított ablakok,szélvédő belső felületére, kivéve a bal hátsó ülés oldalit(azért mert le kell csapódni valahol a párának, és azon a vezető soha nem néz ki)


De a másik is fontos, nem szabad belső keringetésen hagyni a szellőzőrendszert

2010. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. ápr. 14. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémán. Nekem a pollenszűrő cseréje segített. Nem drága, 1500-2000ft körül vannak és egy ügyesebb ember kicseréli neked 15perc alatt. Míg nem cseréltem ki mindig bepárásodott pár percen belül, most már csak esős időben szokott, de ha meleg levegőt fújok a szélvédőre, pillanatok alatt leszedi.
2010. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm szépen 17:29! :)
2010. ápr. 15. 08:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!