Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ember gondolná hogy egy...

Az ember gondolná hogy egy autó vagy motor is képes, olyan örömet okozni mint egy barátnő?

Figyelt kérdés
Első motoromat hajtom, friss jogsival, sose mentem igazi "motoros" tempóval, de ma a városból kifelé, a Bükk felé vettem az irányt, amikor már bemelegítettem, egészséges sebességnél rendesen bizsergett a testem, és a heréim is olyat produkáltak amit előtte sose éreztem. Szinte hajszoltam magamat, és a motor erejével akartam lépést tartani.
2016. jún. 24. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak kicsit olajos lesz tőle az ágynemű, meg kormos a farkad.

Egyébként beteg vagy.

2016. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenbe belemagyaráztam ilyesmiket, amíg nem volt barátnőm
2016. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre a helyzetre is mint minden másra is azt mondanám, hogy nem kellene mindenbe belekeverni a biológiai funkciókat (mint pl a szexualitást).


Ahogy egy nemzetközi szakmai körökben elismert és feltaláló mérnök ismerősöm mondta nagyjából, az emberek többségének az életében a szex a lényeg, a maradék kevéske meg előremozdítja a világot.

2016. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt egy kicsit túl őszintén fogalmaztad meg, de lehetséges, hogy tud egy autó, vagy motor is tud akkora örömet okozni.

Persze csak átvitt értelemben, van akinek elég egy motor is, én úgy vagyok vele, legyen egy nagy autó, egy kisebb sportosabb, amit nem kell félteni, és egy gyors motor.

Így sosem unod meg, mindegyik ad adrenalint, idővel pedig lecseréled egyiket-másikat.


Én úgy voltam vele, mikor először mentem motorral, vagy valamilyen autóval ami nagy adrenalint ad élveztem, de aztán egyre több kell, vagy már megszokod, és nem lesz akkora adrenalinlöket, mint az első néhány alkalommal.

Szóval érdemes a hobbi járművedet csak havi néhányszor használni, hogy megmaradjon az érzés.

2016. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit én nagyon tudok élvezni, és hasonlóan vagyok vele, mint te a motorral, az a gokart.

Havi egyszer kimenni versenypályára, és menni vele fél napot. Nekem az az ami megunhatatlan, mert én eddig bármilyen autóval úgy voltam, hogy kevés... egy idő után.

De a gokart 30-40 lóerővel bőven elég.

2016. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld le a barátnődet..
2016. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért szexuális értelemben nem egészséges dolog hogy a motoron "izgulsz fel", de egyébként a motorozás lehet inspiráló és megnyugtató dolog is egyben, pont úgy ahogy egy normál párkapcsolat, csak akkor van a "baj", ha motorod is van meg nőd is, akkor általában megoszlik a figyelmed a kettő között és csak forgatod a fejed hogy vajon melyiket hanyagold a másikért.
2016. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!