Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto tank túlfolyócső...

Fiat Punto tank túlfolyócső lenne?

Figyelt kérdés

Mikor teletankoltam az autót, alatta kifolyt a benzin.

De utána se menet közben sem dombon nem folyt, nem volt alatta folt.

(Ismerős szerelővel megnéztük emelőn, befolyócső jónak tűnik, ülések alatt is, ott is minden a helyén van.)


Most azt mondták a műhelybe, ahol a motorját csinálták, hogy ők sem láttak semmit (szóltam nekik, hogy nézzék meg), de az olasz autóknál bevett módszer, hogy a tank védelme érdekében a felesleges üzemanyagot kifolyatja magából egy biztonsági szelepen keresztül.

(Én mindig úgy tankolok, hogy 3-4 pisztolyleakadást nyomok. Itt ugye pont a 3. leakadás után vettem észre, hogy folyik alatta a benzin.)


Ez tényleg így van? Létezne ilyen biztonsági szelepes megoldás?



2016. jún. 23. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Puntoból még sose folyt ki a benzin. Én addig szoktam tankolni, hogy a zöld színű záróműanyag fölött áll már nyál. Szerintem valahol lyukas a betöltőcső.
2016. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
iegen létezik Ilyen melegben nem szabad televágni a tankot üa-gal Pl 45 l helyet csak 40 l tankólj
2016. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!