Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillióm van rá, Fiat...

Félmillióm van rá, Fiat Bravát vagy Rover 214-t vegyek?

Figyelt kérdés

Alkaltrész melyikbe drágább, melyik a megbízhatóbb....stb.


Azt is köszönöm, ha csak az egyikről van infód!


2010. ápr. 13. 16:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én egyiket sem vennék!Csak VW!
2010. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Rovert!!! Fiatra ne is gondolj!Nekem 2 éve van meg a 214i-m. Eddigi hiba elektronika 3e.ft termosztátház 12e.ft(ez kicsit drágán jött össze de sürgős volt) apróbb gyerekbetegségek vannak és nagy tévhit, hogy drága az alkatrész! Magánvéleményem:ha 10 évnél öregebb autót veszel az ne legyen Olasz és főleg ne Francia(van pár kivétel aki papától vett tényleg megkíméltet de legtöbben szívnak ezekkel az Olasz és Francia csodákkal.
2011. júl. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hali!Nekem nagyon tetszenek a rover 214-esek,szép,masszív,nem rohad,jó a motorja,dinamikus,megbámulják az utcán,családba sok rover volt és soha semmi bajuk nem volt.Alkatrész is könnyen és olcsón beszerezhető,főleg a hondamotorosokhoz.Nem sokkal drágább hozzá az alkatrész mint pl. egy 1996-os peugeot 306-hoz.Viszont nem kell!A szüleimnek 10 évig volt egy roverük és soha semmi baja nem volt!Szuper autók,akinek van az el se akarja adni,azért hirdetnek keveset,meg persze azért is ,mert annyi van amennyi van,mert egy pár éve megszűnt a rover cégcsoport,de az autó attól nagyon szupi én csak dícsérni tudom.Ne higgyetek azoknak akik sok hülyeséget írnak,LEHET HOZZÁ ALKATRÉSZT KAPNI!!!RENGETEG HELYEN,DE MONDODM NEM KELL,MERT SOSINCS BAJA!HA VAN BAJA AZ ATULAJDONOS HIBÁJA MERT AZT NEM IRJA LE HOGY SZARRÁ HAJTJA?ÁRKON BOKRON KÖZLEKEDIK VELE?CSAK AZT ÍRJA LE HOGY EZ MEG AZ A BAJA,A KÖRÜLMÉNYT IS NÉZNI KÉNE NÉHA NAPJÁN...Nekem ez a véleményem!Rover Forever!!!
2012. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem FIAT BRAVOM van, olasz gép, és mégis kimentem vele Rómába....Gond persze nem volt. Az olasz autókat élmény vezetni,főleg ha tudsz is,és nem egy pancser 9 ezer ft-os teccso gumi van rajta. Akik azt mondják hogy fúúj fiat,fúj olasz fúúj francia, azok azért mondják ezt,mert nem szeretnek az autójukkal foglalkozni.Lesz*rják nagy ívben hogy milyen az olaj,jó-e a hűtővíz stb stb...Igen,az olasznak van egy gané elektronikája ami mellesleg BOSCH azaz NÉMET 'minőség' ...De együtt lehet vele élni,ezek többségében filléres hibák. VISZONT, a fiatom galvanizált,egy csepp rozsda sincs sehol,meg lehet nézni,meg lehet emelni...A német meg legtöbbször nagy rozsdaboglya...Rengeteg német autót látok lerobbanva,füstölve a leálló sávban,de érdekes még olaszt nem láttam! Igen, FIAT,ALFAROMEO,LANCIA ezek kényes autók,odafigyelést igényelnek,törődést, szeretetet,hiszen lelkük van. Persze a bravoban is van szar, az 1,2-es életveszélyes, az 1,4-es is egy rakás szar,de az 1,6-os SX meg a 2.0 HGT az vmi brutálisan jó :) Tapasztalat...Jaa és az 1,6-osból is a klíma nélküli a jó.Az a klíma azz mindent csinál,csak hűteni nem akar...Vicc. Én a kettő közül a Fiat Bravot ajánlanám,bravat nem,mert sok a gond vele...Tapasztalat! a marea weekend nagyon jó csak kicsit csúnyácska hátul szerintem...Szóval Bravo-ra voksolok. Rover 214 is szép autó, de a motorja nem egy jó választás...Ez is tapasztalat. :) Németet jobb ha nem veszel, ezek a régi 314-es BMW-k audik, mercik mint lelakott agyonhajszolt rozsdás roncshalmazok. Ha német kell akkor opel astra GTC, Audi Q7, BMW X6! Ezekkel már vmivel többremész :)

Üdv.

2012. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!