Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillióm van rá, Fiat...

Félmillióm van rá, Fiat Bravát vagy Rover 214-t vegyek?

Figyelt kérdés

Alkaltrész melyikbe drágább, melyik a megbízhatóbb....stb.


Azt is köszönöm, ha csak az egyikről van infód!


2010. ápr. 13. 16:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%

fiat pfuuuuuu

az egy szutyok ne vegyél fiatot.

2010. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Fiat Bravo van, ami ugye egy kutya a Brava-val. :)

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, szépet sikerült kifogni, fogyasztása megfelelő mind városban mind autópályán, két személynek tökéletes (a brava ugye többnek is)

Az alkatrészek...hát van ami nem olcsó, olyan középkategóriának tudnám be...

Ami hibának lehet felsorolni, hogy az elektronika néha olaszosan hisztizik :) De aki szereti ezt a fajta kocsit, az ezzel együtt is szereti :)

Összefoglalva én meg vagyok vele elégedve (egyébként 10 éves)

2010. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rover 214!!!

Szerintem egy nagyon egyedi formájú autó, nagyon pörgős, erős motorral viszonylag kis fogyasztású és nagyon kényelmes!

Én a helyedben nem gondolkodnék Fiat-ban mert nagyon sok nyűg van vele és elég nehéz hozzá alkatrészt találni ha komoly baja van!

2010. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy Fiat párti, de ha e kettő közül kell választani, akkor inkább a Fiat, mint a Rover.


A Hondákkal nem vagy barátságban?

2010. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is nézegetnék még egy kicsit.

Nagy a kínálat!

2010. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom akik most itt lehordták a Fiat-ot azok még nem is vezették és nem is birtokolták. Én most ezt úgy mondom el, hogy fiat bravom van és 2 hétig használtam ilyen Rovert. Fiatról annyit, hogyha nem kínzod és karbantartod akkor nagyon hűséges autó. Alkatrész potom pénzért van hiszen egy komplett autót megtudsz venni 80 ezer ftért papírok nélkül. Nekem Fiatom 2 éve van és olajcserére költöttem. Illetve megvételkor alap dolgokat kicseréltettem benne amit amúgyis megcsinálok minden autómnál. A Rover meg szerintem semmiben sem jobb. Gyorsulásba odaveri a brava és a bravo is. Kényelembe ugyanott vannak. Fogyasztásról inkább bravoról tudok mondani: Attól függ, hogy nyomod neki. Nekem behörböli a 9 litert, de én úgy megyek vele, hogy sárga oké még beférek... Megbízhatóságba meg forma-forma... Fiatnak is rovernek is van hibája, de a fiatba nagyon olcsó az alkatrész. Én azt mondom, hogy Fiat inkább, de ez a te autód lesz ze döntsd el. Sok sikert a vásárláshoz!
2010. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

16:57-es vagyok.

Még annyit, hogy láttam írta itt egy kedves tulaj, hogy az elektronika hisztizik. :) Ez most olyan, hogy emiatt meg francia autót se lehetne megvenni, mert pl egy apró (2000ft-os) hiba miatt letílt a motor és nézheted magad a semmibe :D Muteréknak 2001 renault lagunája van... Az alkatrész meg olyan, hogy a megfelelő helyen kell venni és nem drága. :)

2010. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 omadjoe ***** válasza:

nekem is FIAT Mareám van (olyan, mint brava csak ez kombi)

fogyasztása tulterhelve (még a teteje is méter magasan megrakva) +3 személy 7,6 l/100km. dizel 100 LE-s auto. alap fogyasztása 6,5L /100km. most javitottam meg. rommá lett törve az egész jobb oldala + az eleje. az egész mutatvány 170e ft-ba került... szerinted olcso az alkatrész?

amugy pár bontoi ár a Fiat Brav*/Mareahoz:

adagoló 45e, elsö lámpa 14e/pár, hátsó lámpa 14e/pár, elsö lökös 22e, elsö sárvédö 12e, kalaptartó 12e, gépháztetö 10-20e, EGR szelep 2e-tol., uj ár komplett kuplung szerkezet+tárcsa 60e ft. itt ahol lakom 3 fiat bontoi is van... Rover Angol verda, sosem vezettem, de kiprobálnám. én 8 éve Fiat tulaj vagyok...


a BMW NEM érdekel!!!

2010. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16:57 jogos :) Nem is azért mondtam
2010. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért a Fiat elbújhat a BMW mellett.


Fiatot semmiképpen!

Rohad, elektronika MINDEGYIKBEN szar.


Rover sokkal jobb.

Az jobban bírja meg jobb is csak drága sajnos az alkatrész

2010. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!