Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázadáskor miért ömlik a...

Gázadáskor miért ömlik a korom a kipufogóból?

Figyelt kérdés

3 hete vettem egy 2007-es 530d bmw-t (automata)

Erősebb gázadáskor ömlik a korom belőle. A forgalom is leszokott állni.

Amikor vettem és kioróbáltam nem kormolt.

Ha kinyomatom a kormot belőle akkor kb 4-5 km után ömlik belőle. Mi lehet a baja????

Másoknak nem láttam még ilyet.


2016. jún. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés levegőt és/vagy sok üzemanyagot kap a motor. Levegőszűrőt esetleg ellenőrizheted, de valószínűbb hogy a motor irányításban lesz valami gebasz. Rá kell dugni számítógépre diagnosztikára, attól okosabb lesz az ember.
2016. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
húz rendesen a kocsi?
2016. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerviz. Ott megmondják. Lehet turbó is vagy valami egyszerűbb elektronikai bibi. Minél előbb csináltasd meg, mert a sok kormolástól eltömődik minden bizbasz benne.
2016. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reszecskeszuro. Ha megtelik, ezt produkalja. Amit eddig megszurt kormot, azt most mind kiengedi.
2016. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húz rendesen. 4000 ig pörgeti majd vált.

Volt szervízbe és azt mondtàk h nincs baja. De ennyi korom miatt biztos, hogy van.

2016. jún. 21. 05:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!