Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel autónál az adagolónál a...

Dízel autónál az adagolónál a "füst mennyiségét" érdemes otthon állítgatni, vagy szerelőhöz vigyem?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy okádék módon füstöljön mint a gyárkémény csak azért kormoljon ha odalépek. passat 1.9pdtdi 131le

2016. jún. 8. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért nem gőzmozdonyt vezetsz akkor?
2016. jún. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább írass rá egy épkézláb chipet
2016. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább traktort.

Amúgy a kettes válaszoló tanácsát érdemes lenne megfogadni, ha nagyobb teljesítményt akarsz. Amúgy meg a fél világ tudni fogja, hogy mekkora barom vezeti azt a szerencsétlen autót.

2016. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd, hogy kormoljon ha odalépsz? Mire jó az? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi zajlik le ezeknek az embereknek a fejében.
2016. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez szerencsére nem adagolós már, hogy csak úgy tekergesd a csavarokat. De ha akarsz, elmész Ukrajnába, belenyomsz egy tanknyit a legolcsóbb, legsz*rabb gázolajból, amitől szépen tönkremennek a PD elemek, aztán utána a legdrágább Shell gázolajjal is füstölni fog. Vágj egy kis lyukat a kipufogóra, és vezesd be az utastérbe, hogy te is érezd a finom füstöt.
2016. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4

Ezt én se tudom, ha kormol akkor nem megfelelő az égés, túl kevés az oxigén a befecskendezett üzemanyaghoz, nem megfelelő égésnél pedig a teljesítmény se lesz megfelelő, vagy legalábbis nem optimális. Sok marha azt hiszi jól megy mikor okádja a kormot, pedig pont hogy rosszabbul, de az ilyenek agyáig szerinted ez eljut, fel tudja fogni?


Az megint más ha azért kormol kicsit mert a turbó még nem pörgött fel, de annak minimálisnak kellene lennie, egyrészt a mai turbók konkrétan azonnal töltenek, másrészt a chipet is meg lehet úgy írni hogy ezt is kiküszöbölje.

Jöhet az ütődött szmúkendsárm duma hogy mert a nagy erőhöz kell a füst. Kell a francokat, meg lehet azt csinálni anélkül ugyanúgy, csak ahogy a ricer gyereknek repedtfazék hangú a kipufogója, ugyanúgy a dízelesnek meg kormol a szrja.

2016. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nyilván nem az undorító brutál kormolásra gondoltam, csak nekem tetdzik amikor odalépek és maga mögött van valanennyi koromfelhő
2016. jún. 18. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel ezt otthon úgy se tudod megoldani, mindenképp szerelőhöz kell menned, ott kap chiptuningot, elmondod mit akarsz és megcsinálják faszán. A kocsi se fogja lezabálni a gatyád, kicsit jobban is megy majd, nem megy előbb se tönkre, és a hátad mögött közlekedők se fogják a baseball ütőt szorongatni, ha csak kulturált füst jön belőle.

Mondjuk EGR-DPF kombó, nem tudom van-e benne meg mennyire szereti majd a kormot.

2016. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!