Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lehet...

Csabesz80 kérdése:

Szerintetek érdemes lehet benzinből betárazni otthon?

Figyelt kérdés

Meddig csökkenhet az ár? Tartok tőle hogy miután megáll az áresés hirtelen ismét visszamegy a 400 forint feletti szintre. Elég olcsón (2500-3000 forintér) hozzá lehet már jutni jó minőségű használt 200 literes fém olajos hordókhoz.


Sokan mondják hogy összefüggésbe van az egész olaj áresés az Oroszország elleni szankciókkal, szóval sejteni lehet hogy addig fog csökkenni az ár ameddig meg nem szűnik az orosz-ukrán helyzet. Van ebben ráció? (ez mondjuk már más téma csak döntéshozatalhoz, hogy meddig csökken az ár jó kiindulás lehet)


2015. jan. 7. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
és te nyugodtan tudnál úgy aludni hogy otthon a suftniban vagy pincében vagy akárhol több 100 liter benzint tárolsz?!?!
2015. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#2 a kérdés nem erről szól, de egyébként teljesen nyugodtan. Jelenleg is tárolok két marmonkannát.
2015. jan. 7. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert a mostani benzin hónapok alatt képes megromlani, és használhatatlan lesz.
2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Te, figyelj, haver! https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ta..

Szal vigyázz az anyósoddal!

2015. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyant olvastam hogy évszaknak megfelelően adalékolják az üzemanyagokat, de azt hittem hogy ez csak a dízel olajra érvényes. Köszönöm a hozzászólást!
2015. jan. 7. 18:55
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 42perc Hofihoz most nincs kedvem. Ha hozzá akarsz szólni témába vágóan értékesen azt megköszönöm. -1
2015. jan. 7. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
(((Én csak a linkelt időponttól (4:06), gondoltam 1 percig, ami témába vág, nem mind a 42 percet… De ha egy perc Hofihoz sincs kedved, meg humorérzéked se nincs, akkor én kérek elnézést…)))
2015. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 akkor rosszul linkeltél mert elölről jön be :) Kád azért marad :) +1-e kompenzálom a -1-et :)
2015. jan. 7. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát állítólag év végéig még várható valamennyi csökkenés.


Nem igazán éri meg tárolni csak úgy, mert megromlik, vizesedik, rendkívül illékony stb. Gázolajat könnyebb.

2015. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én komolyan több kockázatot látok ebben, mint hasznot.


1. Otthon tűzveszélyes anyagot nagy mennyiségben tárolni kockázatos dolog.

2. Nem tudod megajadályozni az üzemanyag minőségének romlását.

3. Helyet vesz el.

4. A biztonságos átfejtés körülményeit is nehéz biztosítani.


És nyersz rajta talán ha párezer forintot.


Ráadásul a világpolitikai kontextus is olyan, hogy nem feltétlenül jósolható meg, mikor térünk vissza a koràbbi árakhoz.

2015. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!