Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok?

Milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: B-kategóriás jogsim van, de kocsira nincs pénzem, a BKV-ból meg piszkosul elegem van már. Az A-s jogsit megcsinálni nem lesz időm mostanság, mert két munkahelyem van, és így is szétszakadok. Az 50ccm-es kategória marad így, de az új robogók végsebessége jogszabály szerint max. 45km/h, ami szerintem életveszély (senki sem 50-nel megy városban, és sorban ki fognak előzni). A Simson alapvetően nagyon szimpatikus lenne, de a használt motortól félek (nem vagyok műszaki szakember, és nem szeretném, ha másnap szétesne alattam a járgány, amit "szuper jó állapotban" vettem meg). Ha valaki ért a témához, kérem szépen adjon tanácsot.
2010. ápr. 12. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen a [link] -t énis nagyon ajánlom.

Vedd fel nyugodtan a kapcsolatot az ottani régióelnökkel aztán kérdezd meg tud-e vmi eladót.


Többnyire tudnak vmi jót :)

Na meg persze ha regisztrálsz az apróhirdetéseket is nézheted és ott is sok van.


Ja és szerintem S51B típusút vegyél és mindenképpen 4 sebességes váltóval! (ha 3 sebis van csak az nem nagy gáz, bele lehet tenni utólag)

2010. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
látom egész kis simson fan gyült itt össze:D amit itt leirtak a simorol az mind szép és jo DE nekem volt simom és még mindig vannak simsonos ismeröseim szal nekem nem kel bemutatni h mi is aza simson! maradjunk anyiban h egy régi klaszikus motor.A jo simson olyan ritka mint a fehér hollo!!! és ezt jobb ha tölem tod . majd meg fogod látni h ha megveszed h egy hétig jársz vele 2hétig szerelönél lessz mert sok oylan simson van amit MEG SE LEHET CSINÁLNI! arrol nem is beszélve h nem lehet felvenni hozzá egy jo cipöt mert a válto összebas'za vagy a blokkbol kifojo olaj meg a sarat veri a kinai utángyártott simeringek 1-2 napot birnak a kipufogo sokszor mindenhol kifuj csak ott nem ahol kéne.... sorolhatnám még a simo betegségeket de nincs értelme.nem bántani akaroma simot de ezt a motort fanatikusoknak lett kitaláva mert ha ezt oylan ember veszi aki nem ért hozzá és még szerencséje sincs akkor az naon rosszul jár vele... egy simo árábol naon jo suzuki , honda ,yamaha , aprilia motort lehet venni amit csak tankolni kel és a világbol kivisz jah és egy orvoshoz is joban illik:D majd irj h mékre döntöttél;) Jah és a simohoz nem nagyon van Magyarországon alkatrész csak utángyártott ami rosszab mint ha nem lenne semmi!
2010. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tegnap 22:48


Baromság, hogy nincs normális alkatrész. www.simsonbolt.hu vagy www.mofaker.hu... Ők német alkatrészeket forgalmaznak, jó minőséget. Ha kínai meg taiwani szar alkatrészeket raksz bele, ne csodálkozz, ha nem bírja soká...

2010. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jah és a simohoz nem nagyon van Magyarországon alkatrész<--sztem ez a szöveg nem azt jelenti h nincs Magyarországon simo alkatrész hanem azt h van de nem sok! a kettö sztem nem ugyanaz! jah az se mellékes h ezek a német cuccok nem 2forintba kerülnek... sokan meg állitják h a simihoz olcso az alkatrész az egy dolog h olcso de oylan is. Am meg nekem hidd el nem kel bemutatnod a simot ponosan tom miylen több évig volt. mikor felujitottam gyártási daradokra szedtem szát szal ismerek minden darabját akár mikor szét és összerekok egy simot. am tényleg nem világlegrosszab motorja simo nem ezt mondom de oylan embernek aki semmenyire nem ért hozzá olyannak nem valo!!! de ettöl függetlenül ha gondolja meg veheti
2010. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!