Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionokat, traktorokat...

A kamionokat, traktorokat miért nem állítják le?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban egy Gazdaság féle van. Mindíg éjszaka jönnek vissza a traktorok(nagyon hangos), És van hogy majdnem egy óráig mennek alapjáraton, nem állítják le őket. Mikor kamionnal(valamilyen nagy MAN) hoznak valamit, akkor is akár 2 óráig jár a motor, amíg lepakolnak, papírokat elintézik...
2016. jún. 10. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Traktort nem állítják le mert üzemóra után számolják el az üzemanyagot, alapjáraton alig fogyaszt valamit, így a traktorosnak "megmarad" valamennyi gázolaj. A kamiont nem tudom miért nem állítják le...
2016. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kamion talán hűtős lehet.
2016. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, de nálunk pl. akkor is megy a számláló ha csak gyújtáson van, és ez gyárilag ilyen. Mondjuk én nem lopok gázolajat, mert benzines autómba sokra nem megyek vele, eladogatni féláron meg nem szarakodok ilyennel, ellenben ha lebukok kiraknak egy stabil munkahelyről, ami manapság elég értékes.


Én mondjuk szeretem a hangját azért nem állítom le, meg ha beugrok valamiért két percre persze nem állítom le. De hogy egy órán át ketyeregteti, az tényleg érdekes. Lehet fűtés vagy klíma megy közben és azért járatják. Menj át aztán kérdezd meg. :D

2016. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!