Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem furcsa a lenti autó...

Nem furcsa a lenti autó olcsósága?

Figyelt kérdés

[link]

Fel is hívtuk őket,azt mondták h vagy kp vagy a hitelátvállalás!Ez az autó jóval többet ér?!Hogy tudnánk utána járni?


2010. ápr. 12. 09:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát igen a min T4esünk most adta meg magát,92es évjárat,500.000km van benne,és a hengerfejbe tört szét vmi...ki lett cserélve,erre ölmik az olaj...:S:S

Bár a szüleimé,ők akarnak venni autót,de vmi nyomós ok kell apunak,h ne németet,mert uncsi:)

2010. ápr. 12. 21:01
 12/15 anonim ***** válasza:

megint én vagyok :)

Szerintem az újabb német autók hulladékok van egy vw polom ismerősömnek caddyje és mind2-en cseréltünk eddig(komplett válltó+kuplung+elektronika) ezek romlottak el 2006 os évjáratúak. Mindig mondják hogy olasz autó hulladék és a német a király de nem. Régen jól össze voltak rakva a vw-k de már nem :S vagy ha nagyon németet akar venni akkor Merci Vito. am mennyi idős vagy?:D

2010. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekünk van egy caddynk, 2004es, tuti 174ezer kilométerrel (cégautó volt, de egy ember használta, olyan aki 3000fölé soha nem pörgette), 30ezrenként márkaszervizbe volt hordva, így semmi gond nincs vele. ha megkapja a jóminőségű olajat és benzint kimegy az a világból is.
2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen csak a caddyt drága fennt tartani :S és kicsi a raktere mert le van gömbölyítve nem szögletes. Rossz a tervező :)
2010. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14:09es írtam privit!

nekünk nagyobb autó kell mint egy caddy,ezért nézegetünk ilyen "nagyokat"Nekem ez a nissan nagyon bejön:P

2010. ápr. 13. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!