Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem furcsa a lenti autó...

Nem furcsa a lenti autó olcsósága?

Figyelt kérdés

[link]

Fel is hívtuk őket,azt mondták h vagy kp vagy a hitelátvállalás!Ez az autó jóval többet ér?!Hogy tudnánk utána járni?


2010. ápr. 12. 09:16
1 2
 1/15 BeerHunter ***** válasza:

"Hitel átvállalás lehetöség-38 000hó 7évre."

3.192.000 Ft plusszba, szal nem olyan hú de olcsó.

2010. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Japán autót meg nem is vennék semennyiért. A legdrágább hozzá az alkatrész. Inkább európai országból vásárolnék.
2010. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BeerHunter ***** válasza:
Lehet, hogy drága hozzá az alkatrész, csakhogy nem kell:) Nekünk Nissan Almeránk volt, vagy 6 évig. Használtan vettük már, annyi baja volt ez idő alatt, hogy az ablaktörlő rúdja kikopott. Ennyi. Azóta is a városunkban flangál, és semmi baja nincs az ég világon. Szóval lehet, hogy drága, de nem kell az alkatrész.
2010. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen a hitelátvállalás miatt hívtuk fel,de az eladó azt mondta h vagy kp-ba odaadjuk neki az árát VAGY 7évre átvállaljuk a hitelt!Azt mondta nem együtt hanem vagy vagy!
2010. ápr. 12. 10:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Babám ennek ennyi az ára. Nem sok mert az autó piac lent van a béka seggénél :) Ha ilyen autót veszel olyan mintha egy Renault Traficot vagy egy Opel Vivarot vennél mert egy az egybnem ugyanaz. Még a motor is. csak olcsóbb legyártani ha 3 márka is árulja. itt egy másik is közel ennyiért és újabb is: [link]
2010. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na igen,olcsóbb,de ebbe 148ezer km van már,amit én linkeltem be abba nincs 100ezer sem!nő vok,de nekem sem mind1:)
2010. ápr. 12. 16:37
 7/15 anonim ***** válasza:
az óra állása az egy dolog, főként magyarországon, de csöppet sem mérvadó. nekünk egy 16éves Astránk van 170ezer kilométerrel, de úgy, hogy látszik rajta, hogy tuti van benne 250ezer, de jó műszaki állapotban, így nincs vele semmi gond. szerintem a kilóméter legyen az utolsó amit megnézel, kivétel ha svájci kocsit veszel.
2010. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a pedálok is sokat elárulnak...már ha nem cserélik ki rajt a gumit:)Svájci autó??Ezt kifejtenéd?!
2010. ápr. 12. 17:27
 9/15 anonim ***** válasza:

svájci autó: amit svájcból hozol be magáninportban, de ez már nem működik, mert a regadó miatt nem éri meg behozni. Szerintem ha kocsit akarsz venni, vigyél magaddal egy autószerelőt, akiben megbízol. ha ő rábólint, akkor meg lehet venni a gépet, de ha nem, akkor kerüld el. mi is így vettük az astrát, annyit tettünk vele, hogy kapott új szíjakat + olajokat és azóta csak 2szer volt baja. megjegyzem 7 éve van meg az autó, így ez elég jó arány szerintem.


nem a kilóméter számít, hanem a műszaki állapot. olvasgass népitéleteket a nepitelet.hu oldalon és az alapján ki tudod választani a neked megfelelő modellt, hiszen mivel kisáruszállitót akarsz venni, gondolom a fő szempont nem a külső, hanem a megbízhatóság és a gazdaságosság.

2010. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "babás" :) nekem Fiat Doblom van 210.000km-el kűzd és benzines :D eddig egyszer volt baja, de az én hibámból. Ezek a kishaszonjárművek (dízel) 500.000km-t elmennek simán ha karban vannak tartva. 148.000km nem sok mert jó az állapota és friss a műszakija. Én is néztem mert most szeretném cserélni a Fiatomat. Vigyázni kell a dízelekkel is mert sok a céges köztük és tekergetik az órát ahogy akarom, de az magánszemélyé. 200.000km el meg mernék venni egy ilyen autót mert tudom hogy jó műszakilag, kívülről meg ne nézd mert úgy is szétbarmolod, ha nem te akkor meghúzzák stb. A kilóméter egy olyan figyelmeztetés ami felhívja a figyelemdet hogy mi az újság az autóval. Az is lehet hogy autópályakilóméter ami az én szemszögemből nem kilóméter :)


hátha segített ez a szöveg, gyorsan írtam mert sietek, fuvarom lesz:D

2010. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!