Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 207 tulajdonosok,...

Peugeot 207 tulajdonosok, mennyire vagytok elégedettek autóitokkal?

Figyelt kérdés

Férfi - női tulajok, fiatal csajok, szimpatizánsok egyaránt írjanak, 4 fő szempontot vizsgáljunk: megbízhatóság/üzemkészség, fogyasztás/menetteljesítmények,

megjelenés/design, kényelem/extrák. Kizárólag 1.4-es benzines változat! 74 lóerő mennyire elég, nem lomha kicsit? Mert ez nem több annál, a kocsi meg kb. 1150 kg,

tehát nem Suzuki kaliber /régi Swift és tsai/.


Még annyit, hogy nekem /37 év, ffi/ ilyen van, 2 hónapja,

idáig nincs vele semmi, csak a klímával kellene vmit csinálni, mert használat után orrfacsaró bűz terjeng az utastérben. Szerintetek 2007-es decemberi az még fiatalnak mondható? 75 ezer van benne össze s szinte szalon állapot, csak a vezető oldali ajtó élén van egy kis

festékleverődés.

Meg még annyit, hogy 4 légzsák az elég, vagy lehetne benne több is, mert vannak olyan mai kisautók, amikben vagy légzsákról olvastam, szóval a biztonság sem utolsó szempont, bár a 2000-es évjáratú Swifthez képest sokkal

inkább biztonságban érzem magam, ennek 5 csillagos a töréstesztje, a régi Swiftnek meg jóindulattal ha 1-es

/2015-ös használtautó katalógus adat).



2016. jún. 8. 10:19
 1/3 A kérdező kommentje:
8 légzsák, az kimaradt, "olyan mai kisautók, amikben vagy 8 légzsákról olvastam" sor
2016. jún. 8. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Imádom,csak picit fura ,hogy nagyon ívelt az eleje és hosszú is.

De jó,ajánlom.

2016. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Totalcar Népítéleteit nézd meg.
2016. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!