Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a poén a 'meg hát' felíratú...

Mi a poén a 'meg hát' felíratú *rendszámtáblán* az autószélvédőjén:?

Figyelt kérdés

remélem értitek mire gondolok..

-eddig még nem esett le hogy mi van ebbe a táblába, hogy mit jelent, mi a poén benne..

valaki?


2010. ápr. 11. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

mert van egy olyan vicc (több típusa is van,de a lényeg,hogy)

diszkóbana a fiú megkérdezi a lánytól, hogy "iszunk valamit?" mire a lány: "meg hát" :D És ebben az a poén, hogy a fiúk a diszkóban csak arra mennek, hogy lefektessék a lányt (meg gondolom a lányok is csak azt akarják,nemtom) és az "iszunk valamit" kérdés egyenlő azzal, hogy "megb*szhatlak?" és erre a válasz a "meg hát" :) és az autón az ilyen felirat erre a viccre egy utalás

2010. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%

én úgy ismerem, hogy

srác:hazakisérhetlek?

csaj:meghát

srác:messze laksz?

csaj:többször is

:)

2010. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A poén világos, hogy melyik viccből származik, de szerintem a probléma az, hogy az ég adta egy világon semmi köze az autóhoz. Ennyi erővel bármelyik vicc poénjat odaírhatnank. Amúgy szerintem eleve szánalmas az összes ilyen tucatszámra gyártott gagyi rendszámtábla.
2010. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök szánalmas. Sose raknék ki ilyet.
2010. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Végülis ebből levonhatsz egy következtetést, milyen ember lehet a kocsi vezetője! :-D
2010. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a miénken az van h: Tudom hogy régi de ki van fizetve!"

ez sokkal jobb de mind1

2010. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg poénos :) Akinek meg nem tetszik, ne tegyen ki semmit a kocsijára, és nem avatkozzon mások dolgába :)
2010. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
osztálytársam eléggé el van eresztve anyagilag, neki az M5ös bmw hátulján ez áll: Apámtól a kettes átlagért.
2010. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kedvencem az amikor a Suzuki Swiftre kivan írva hogy "Safety car" (10 perc múlva küldöm a képet a napiszarnak.com-ra, nézzétek majd meg)

meg amikor kirakják hogy "szingli vagyok"

legszívesebben szarral írnám alá hogy "az is maradsz"

2010. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!