Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, azt szeretnem kérdezni...

Üdv, azt szeretnem kérdezni hogy hogyan tudnám növelni a lóerőt?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a kocsit elég zajos nagy a hangja es azt halottam hogy azért lehet mert nagy a motor (1.6 os) és kicsi a Lóerő amibe van valami szerintem turbó is van benne. Valaki valami vélemény?

1995 Mazda 323 BA



2016. máj. 30. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
facepalm*
2016. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez felesjtös, ebből az derül ki, hogy soakt nem tudsz ugy overall a kocsidrol, szerelni giy végképp nem kéne.
2016. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor bekapcsolom a kocsit"


Bekapcsolod??? BEKAPCSOLOD??????


Már ne is haragudj de látom eléggé értesz hozzá. Szerintem vidd el szerelőhöz mondd el mi a kínod, és majd ő elmagyarázza mia teendő, ezt így nem tudom megmondani.. Az hogy 1.6 az egy dolog. Turbó általában dízel autókban van ebbe az évjáratnál de te nem írtad le hogy dízel vagy benzines. Nekem 2 évig volt ugyanilyen autóm benzines 1.6 normál motorhangnál nem tűnt nekem hangosnak, bár kinek mit jelent az hogy hangos. Nekem az autómat nem bekapcsolni kellett hanem beindítani.

2016. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dízeles
2016. máj. 30. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Engedd el ezt a problémát! Hangosítsd fel inkább a rádiót!
2016. máj. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Melyik földrészen számít nagy motornak egy széria 1.6os?
2016. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
LOL!
2016. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ilyen szar autóval ne kezdj semmit,semmire való.roncstelep
2016. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!