Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320 touring 2004-es...

Gaobr14 kérdése:

Bmw 320 touring 2004-es évjáratú autóm kormányát akarom újra bőröztetni, mennyire bonyolult a kormány leszerelése?

Figyelt kérdés
Mire kell esetleg odafigyleni? Hogyan kell beállítani viszarakáskor hogy jól álljon meg ilyenek.

2016. máj. 26. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

A második kérdésedre a válsz, hogy egyszerűen egyenesbe tekred amikor leveszed, és ha nem ráncigálod el a kereket ugyanúgy visszarakod.

Amire légzsákos autóknál oda kell fogyelni hogy szedd le az akksisarut, és visszaszerelés után rakd vissza, akkor nem fog remélhetőleg hibát jelezni, máskülönben törölni kell.

Egyéként én nem piszkálnám, mert nem szeretném ha képembe nyilna a zsák, lehet hülyeség, de mivel légzskossal még nincs tapasztalatom, én óvatos vagyok.

2016. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A légzsák nem szokott csak úgy eldurranni a szétszedéstől. Hibát se hoz csak ha beindítod az autót légzsák nélkül. A kormányállást akár egy alkoholos filccel is összejelölheted, de pl. az én autómon csak egyféleképpen lehet feltenni a kormánykereket, de ez szar francia, nem übercsúcs német!

:D

2016. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# a hibajelzés változik autónként. Kolegám 3-as mazdéról szedte le a kormányt, neki utána világított folyamatosan.
2016. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Max visszarakásnál ovatosan a légzsáknál...
2016. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Inkább le veszem a sarut az a biztos :D
2016. máj. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!