Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fieste vagy Suzuki Swift?

Ford Fieste vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
A régebbi típusokra gondolok mind a kettőnél. Ha lehet indokoljatok is.
2010. ápr. 10. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ford, mert a suzuki papírautó.
2010. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Ford egy világmárka, a Suzuki...??
2010. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ford
2010. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire régebbi típusra gondolsz és milyen szempontok fontosak. Nekem diesel Fiesta van 2002-es, meg vagyok vele elégedve, de biztos benzinesekre gondoltál. Az újabb swift, ahol az 1,3-as motor 93 lóerő jól megy és elég jó tulajdonságai vannak, csomagtartója viszont nagyon kicsi, ha kell a teljesítmény akkor a fogyasztásával is meg kell barátkozni (kb 8-9). A régi swiftek jobban fogyasztanak ha jó állapotban vannak, de az nagyon nem találtam stabilnak mikor kipróbáltam egyet + a vékony karosszéria lemez miatt nagyon törékeny, de amúgy sokan dícsérik. Az "újabb" (2002) körüli benzines Fiesta csak kb. 68 lóerő, de szerintem 7 literes fogyasztással el lehet járkálni vele, nyilván gyengébb teljesítménnyel de nem vészes, van normálisabb csomagtér viszont ha elől egy nagyobb ember hátratolja az ülést, hátul kényelmetlenebbül utaznak. A még régebbi Fiestákat viszon nem ismerem:)
2010. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ford
2010. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy az autót vezetni kell nem törni! ;) A kérdezőnek meg, hogy a Fordra sokat kell költeni. És a Suzukira??? (200ezer km: Akksi, 1 garnitúra gumi, kipufogó)


na Pá!

2010. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem ford. Suzukival karambolozól nem szállsz ki belőle többé :S és ez nem csak az hogy te mséz neki valaminek. Vannak olyan sofőrök akik BMW vel mennek 100-al városban és simán neked mehet egy. Akkor mi lesz? HOPPÁ Gondolg meg lehet többet költesz rá de túléled! Én ajánlom az Opel Astra F-et is mert az egy nagyon jó autó! Nincs vele gond csak nem túlnyúzottaat kell venni.
2010. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz nekem új 1.3 swiftem volt már 4 csillagos ncap tesztel, és 6.5 literes fogyasztással, én nagyon meg voltam elégedve vele. És a régebbi suzukikról sem lehet rosszat hallani kivéve a kasznijáról mert az elég gyenge.
2010. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyikse de akkor már inkább Ford
2010. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szieszta.Vagy, Stift.Nekem egyik sem.
2010. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!