Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wanli Tyres. Szar vagy nem szar?

Wanli Tyres. Szar vagy nem szar?

Figyelt kérdés

Szereltek már az autótokra ilyen koreai Wanli Tyres gumit?

Ha igen mennyi volt a futásteljesítménye? Jó gumi?


2010. ápr. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem raknám rá... Hankookot se, de azt másért :)
2010. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott, minden teszten rosszul szerepel.

Személyes tapasztalatom nincs róla.

2010. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már az előző kérdésednél is írtam hogy hatalmas felelőtlenség.

És nem csak a te testi épséged hanem a többi közlekedőé is múlhat rajta.


Szar gumit sose vegyél.

nem a gumin kell spórolni. ha nincs pénzed normális gumira akkor ne tarts autót.


[link]

ha nagyon nincs pénzed keress alig használt márkásat, az is sokkal jobb

2010. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nako ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Akkor már inkább TOYO, bár én azt se tenném fel, hiába néz ki jól.

2010. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Választ az tud adni, aki már használt jó gumit ÉS wanlit. (összehasonlítási alap)

Egy "jó" mindig relatív: mindig az általunk ismert legjobb lesz az etalonunk, aminél sokkal jobb, számunkra ismeretlen "jók" is létezhetnek.


Fel lehet tenni szinte bármilyen gumit, ha a vezetési stílusát hozzáigazítja a vezető - mindig. Különben megvan a kockázata annak, hogy hosszabb lesz a fékút, mint amennyi a baleset elkerüléséhez kellett volna.


Talán a gumiteszt.com tartalmaz felhasználói infót az adott wanli típusról, de ez ugye nem feltétlen a "jó" gumihoz való viszonyítás lesz.

Egyébként pedig márkásnak hihető pl. (új) pirelli nyári is tudott -szvsz- alig jobb lenni, mint a repedezett, öreg michelin v. épp új barum téli, hozzá képest pedig a bridgestone méterekkel volt jobb fékezésnél, vagy gyorsításnál, ill vizes úton.


A gumitesztek is fenntartással kezelendők, ugyanis hajlamosak más súlyozással pontozni dolgokat, mint ahogyan esetleg a felhasználó igénye kívánná, ahelyett, hogy a konkrét mérési eredményeket adnának meg.

2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy sok esetben az olcsó húsnak sokkal hígabb a leve, mint amennyire az árkülönbség alapján számítana az ember. Érdemes kiadni azt a plusz összeget a márkásabb gumira (de nem akármelyikre, hanem szépen utána kell olvasgatni, ami napok-hetek akár), mert könnyen lehet, hogy a dupla közeli árért a futásteljesítmény is dupla, azaz ugyanannyiba kerül a két gumi, csak épp, ha a 'drága' még alacsony gördülési ellenállású is, ill. jobb képességű, akkor valójában olcsóbb.
2010. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

EZT NÉZD MEG: [link]



Ha érdekel itt a teljes cikk: [link]


Mondtam én hogy szar..

2010. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!